Kurz:  "Inner Game | sebavedomie, psychológia a NLP v praxi života"


     Anotácia kurzu:  "Inner Game" je pojem, ktorý v sebe spája vnútorné vedomie seba samého Poznanie vlastnej hodnoty. Poznanie svojich silných aj rozvojových stránok. Inner Game, Psychológia a NLP (neurolingvistické programovanie mysle) sú skvelými nástrojmi na osobnostný rozvoj, budovanie zdravého sebavedomia, efektívnu komunikáciu a zdravé medziľudské vzťahy. Obsahuje množstvo techník, prístupov a metód ktoré môžete účinne aplikovať na seba, rovnako tak aj v kontakte s inými ľuďmi. NLP psychológia znamená neobmedzený ľudský potenciál. Vedeli ste napríklad, že priemerný človek využíva 4-10 % celkových kapacít svojho tela, mysle a psychiky. Predstavte si, že by ste svoju kapacitu dokázali znásobiť. Aký by to malo pozitívny vplyv na Váš osobný život, na medziľudské vzťahy, partnerské vzťahy, na kariéru ?!

Hľadáte odpovede a riešenia v oblastiach: Ako byť viac úspešný a šťastný v živote ? Efektívna komunikácia a sociálne zručnosti ? Eq a SQ v praxi života ? Silné sebavedomie ? Zdravý sebaobraz ? Sebarešpekt ? Priebojnosť ? Asertivita ? Psychológia seba a iných ? Ako vedieť zaujať osobu opačného pohlavia ?

Už ste niekedy snívali o tom, aký by ste chceli byť, čo by ste chceli vedieť, čo by ste chceli dokázať ? Možno ste videli človeka u ktorého ste obdivovali niektoré vlastnosti a povedali ste si, aké by to bolo keby ste aj vy vedeli robiť to čo on. Určite by bolo úžasné niečo také dosiahnuť a získať pocit, že človek sa zmenil a naučil sa niečo nové. A popri tom, ako sa prirodzene začal meniť, získaval nové schopnosti a uvedomil si, že to začalo mať vplyv na celú jeho osobnosť a že čím viac vedel, tým viac sa automaticky zdokonalil aj v iných oblastiach a prišiel na to, že zrazu sa pozerá na veci ináč a má na ne presnejší a menej skresľujúci pohľad a že táto zmena sa prejavila v tom ako veci hodnotí, ako komunikuje s ľuďmi a ako sa môže naučiť niečo ďalšie aby si tak rozšíril svoj priestor a otvoril ho novým skúsenostiam na ktorých mohol stavať a rásť jednoducho ďalej.

inner game kurz na kurze Inner Game, psychológie, NLP a sebavedomie - budeme intenzívne a efektívne pracovať hlavne na týchto oblastiach: môj seba-obraz, moja inner-game, moja seba-prezentácia, môj osobný marketing, značka menom JA, oslovenie, zaujatie, flirtovanie, konkrétne techniky, príbehy, neverbálne prejavy, dominantné prezentovanie sa, silná a efektívny komunikácia, charizma, psychológia. Po tomto tréningu a školení tak budete vedieť o fungovaní seba a iných ľudí podstatne podstatne viac. Osvojenie si účinných techník vám pomôže dosahovať vynikajúce výsledky v akejkoľvek oblasti života. Získané zručnosti Vám pomôžu k úspešnému, zdravému, harmonickému - profesionálnemu i súkromnému životu. Pomocou Inner Game a NLP psychológie máte možnosť:

- Vedieť sa lepšie motivovať a zvýšiť svoju efektivitu, sosobnostný rozvoj
- Riešit problémové situácie, lepšie zvládať konflikty, stať sa lídrom situácii
- Naplno využívať svoje zdroje, zlepšiť sa radikálne v tom v čom sme slabí
- Modelovať experta vo svojom ťivote tak, aby sa zdokonalili aj ostatní v okolí
- Dokázať alebo naučiť sa niečo, o čom by sme boli povedali, že to nedokážeme
- Zlepšiť sa vo svojej profesnej či kariérnej oblasti, osobnom aj vzťahovom živote
- Rozumieť lepšie svojim hodnotám a byť vyrovnanejším a sebavedomejším
- Lepšie konverzovať, komunikovať a zároveň viac rozumieť sebe a iným
- Vedieť ovplyvňovať a vedieť sa brániť pred manipuláciou a mnoho mnoho iného

Pre koho môže byť Inner Game zaujímavé: môže byť užitočné pre kohokoľvek kto pracuje alebo je v styku s inými ľuďmi, v osobnom partnerskom alebo kariérnom živote. Je užitočné pre kohokoľvek kto si uvedomuje že môže vylepšiť svoje komunikačné schopnosti a vie že asertivitou to iba začína. Je ideálne pre každého, kto má záujem zdokonaliť seba samého, pracovať na sebe, rozvinúť svoj talent a rozšíriť svoje schopnosti. Odporúča sa na zvýšenie osobnostného poteciálu, zvýšenie výkonu, na zlepšenie medziľudských vzťahov, na zvýšenie atraktivity, sebavedomia či zlepšenie komunikácie.

Čo je cieľom Inner Game: cieľom Inner Game je umožniť zmeny v myslení a konaní ľudí tak, aby sme maximálne využili svoje možnosti, rozšírili ich a dosiahli tak vynikajúce výsledky v osobnom, profesijnom živote alebo v akejkoľvek inej oblasti ľudskej činnosti. Cieľ je lepšie porozumenie rozdielom medzi tým, čo prinášajú priemerné výsledky a tým čo prinášajú vynikajúce výsledky. Investujte do seba samého - vyťažte zo života maximum !

Ako to celé prebieha: kurz prebieha zážitkovou, praktickou formou a je veľmi intenzívny. Všetky techniky a tipy pre úspešný osobnostný rozvoj, zlepšenie sociálych a komunikačných zručností, vedomostí a know how ako sú napr. aktívne zoznamovanie a zvádzanie, si účastník osvojí priamo na školení. Následne ich s úspechom aplikuje pod dohľadom inštruktorov priamo v praxi. To zaručí, že si ich dokonale osvojí a bude ich vedieť využiť v každej situácii života. Princípy a prístupy sú široko-použiteľné v akejkoľvek medziľudskej komunikácii a ich absolvent sa stáva atraktívnym a úspešným nielen u žien, ale v celej oblasti osobného, vzťahového ale aj kariérneho života. Celý kurz prebieha diskrétne, bez súhlasu nie sú vyhotovované žiadne zvukové ani obrazové materiály. Kurz je vedený profesionálnym medzinárodným tímom, s niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti osobného rozvoja, vzťahového koučingu a zoznamovania.

Termíny a miesta školení: minimálne 4 * mesačne / podľa potrieb registrovaných účastníkov. Školíme v Bratislave, Košiciach, Brne a Prahe. Na požiadanie klienta aj v rámci iných miest. časy školení prispôsobujeme pre individuálne potreby klienta. Znamená to, že školíme v rámci pracovných dní, ako aj víkendov, alebo aj večerne. Kurz môžete absolvovať ako komplexný celok, alebo aj individuálne na etapy. Cena školenia:  110,- eur / 1 deň

Ďalšie informácie:  ŠKOLA ZVÁDZANIA Elite - najprogresívnejšia a najdynamickejšia v rámci obdobných projektov v Slovenskej a Českej republike. Na základe dlhoročného štúdia, praxe a skúseností v oblasti tzv. sociálnej dynamiky, sociálnej komunikácie, Pick Up komunít, dateingu, zvádzania, zoznamovania a osobnostného rozvoja, sme sa rozhodli uvedené prístupy, metódy a koncepty zverejniť - Vám, frekventantom a absolventom našich programov. Ponúkané semináre a zážitkové workshopy tak máte možnosť otestovať a overiť si ich účinnosť - tak ženy ako aj muži. Vyučujeme a trénujeme ich systematicky. Viac ako 1200 absolventov za sedem rokov. Našim cieľom je byť Vám pri učení sa uvedených metód a prístupov nápomocní. Muži - budúcnosť a úspech máte vo vlastných rukách ! Každý sa môže zdokonaliť a stať v sociálnej interakcii úspešným. Jediným rozhodnutím, výrazne zmeníte Váš osobný, partnerský, ale aj spoločenský život.


 

  • Dĺžka, trvanie kurzu | školenia:  individuálne a dohodou / min. 1 deň
  • Úroveň obtiažnosti kurzu "Inner Game": začiatočníci / mierne pokročilí / pokročilí
  • Miesto konania osobnostného kurzu:  Bratislava / Slovenská republika / Česká republika
  • Kategória ponúkaných vzdelávacích kurzov a seminárov: kurzy pre verejnosť / ďalšie vzdelávanie a osobnostný rozvoj
  •       Možnosť absolvovať vzdelávanie | forma výuky: denná, individuálna (One to One) aj skupinová / prispôsobujeme potrebám
  •       Odborný garanti vzdelávania:  odborný interný a externý tím Školy zvádzania Elite v oblasti osobnostného a vzťahového rozvoja
  •       Termíny konania: ASAP (ponúkaný kurz a vzdelávanie organizujeme pravidelne - min. 4 * mesačne počas celého kalendárneho roka 2021)
  •       Vzdelávacie metódy: individuálne a skupinové riešenia teórie a praktických situácií, práce a úlohy, prípadové štúdie, literatúra, odporúčania pre prax
  •       Minimálne vstupné vedomosti: nepredpokladajú sa konkrétne vedomosti. Školenie  (obsah, témy atď.) sa plne prispôsobuje požiadavkám účastníka
  •       Cieľová skupina a max. počet účastníkov:  každý kto chce zlepšiť svoje osobnostné a vzťahové zručnosti / max. počet účastníkov na jeden kurz: 3 účastníci
 
Cena kurzu už od:  110,- eur / 1 deň 1 klient

prihlasenie na kurz

inner game sebavedomie kurz

kurzy zvadzania prihlasenie termíny

 

Škola zvádzania Elite
Bratislava - Brno - Praha
Poradenstvo-Kurzy-Školenia

InfoLinka: +421 948 004 222
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Website: www.seduction.sk

Ako Vám osobne môžeme pomoct

Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, milostného a vzťahového rozvoja. Poskytujeme poradenstvo, koučing a vzdelávanie v oblasti mužsko ženských vzťahov, sociálnej dynamiky, milostného života a osobného rastu. Od roku 2010 naše kurzy, školenia a semináre absolvovalo vyše 2500 spokojných klientov. Pridajte sa k úspešným. Kontaktujte nás - sme tu pre Vás.