Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 


Dlhé roky skúseností a praxe v poradenskej praxi v práci s mužmi (a ženami), nám v Škole zvádzania Elite poskytli tie najdôležitejšie INFORMÁCIE a TAJOMSTVÁ o tom, čo prináša úspech na internete - menom online ZVÁDZANIE a ZOZNAMOVANIE. Mnoho mužov má bohužial ešte dojem, že sa jedná o náhodu, osud či šťastie - stretnúť, osloviť, zaujať, zviesť a zbaliť konkrétnu ženu - aj keď sa jedná o svet virtuálny - internetový.

...nič nie je ďalej od pravdy !

Vo svete reálneho aj internetového zoznamovania totiž platí priama úmera ... čím je tá žena krajšia, atraktívnejšia - teda čím je jej hodnota takpovediac u mužov vyššia (DHV) - tým je jej získanie náročnejšie. Každé zvádzanie (v dennom i nočnom živote), ako aj pri ONLINE HRE na INTERNETE - má svoje jasné pravidlá. Umenie úspešného zvádzania je istý ALGORYTMUS - postupnosť krok po kroku: A, B, C ... ak urobíš jedno, dostaví sa to, ak ono, očakávaj takú a takú reakciu .... Prezradíme Ti základné princípy toho - ako efektívne baliť dievčatá a ženy cez INTERNET - princípy DIGI GAME | ONLINE HRY !

Chceme len jedno - aby si bol na poli zvádzania a balenia žien úspešný. Množstvo mužov stráca svoj drahocenný čas vysedávaním pri internete a prostredníctvom rôznych zoznamovacích portálov sa snažia systémom "kvantity" (oslovovanie všetkého čo má vagínu) úspešne zaujať a zbaliť ženy. Otvorene: tento systém už roky nefunguje. Kedysi naozaj stačilo mať ako-tak vyplnený profil a čiernobielu fotku - dnes, je však DIGI GAME | ONLINE HRA sofistikovanejšia. Muži aj ženy objavili lákadlá internet datingu - so všetkými kladmi aj zápormi, ktoré táto oblasť zoznamovania, zvádzania a balenia prináša. Internetový svet je v niečom špecifický, v niečom predsa len podobný tomu reálnemu. Muži sú v bežnom živote tými, ktorí lovia (balia a zvádzajú) ženy svojich snov, avšak v "digi-svete" sa Vám môže stať, že ak máte perfektný "image" (profil), môžte byť s úspechom oslovovaný ženami.

Túto HRU však musíte vedieť zinscenovať. Vo svete internetových zoznamiek je nesmierne veľa tých čo lovia (žraloci) a tými, ktorí sú lovení (nie sú to len ženy!). Ak mienite zažívať sklamania a neúspechy, zverte sa do rúk náhode - teda tomu, že bez selekcie, prípravy, jasnej štruktúry a ciela budete "skúšať" u digitálnych profilov žien zabodovať. množstvo oslovení, množstvo času, množstvo rozčarovaní s neúspechu v sociálnom kontakte so ženami. STOP, takto nie ! Iná cesta je správna - vyberať si to najlepšie a najšťavnatejšie, čo internetové portály ponúkajú. Ak chcete byť žralokom (Alfa Male) v online svete, potrebujete docieliť, aby ste boli u žien nielen zaujímavý, odlišný, komunikatívny ...ale aj vysoko príťažlivý (attraction).

The Game is on !

Pozitívom v tejto oblasti je, že zvádzať a baliť ženy sa dnes môže naučiť každý. Vďaka overenému KNOW-HOW sa aj Vy môžte stať úspešným zvodcom (PUA - umelcom v zvádzaní). Ako to dosiahnuť je TAJOMSTVO, ktoré musíte buď pracne získavať rokmi skúseností na vlastnej koži (systém pokus-omyl), alebo otestovať a s úspechom prijať overenú stratégiu hráčov v ONLINE GAME. Rozhodnutie je teraz na Vás ...

Zoznamovanie cez internet (online game) je v dnešnej technologicky vyspelej spoločnosti fenoménom. Toto vplýva aj na vzťahy, a to predovšetkým na vzťahy medzi mužmi a ženami - ich zahájenie, budovanie i ukončenie. Preskočíme úvodné frázy a prejdeme teraz rovno na vec .... Ak sa pozrieme na fenomén internetového zoznamovania, má rovnako ako zoznamovanie v reálnom živote, isté špecifiká a danosti. V prípade internetového zoznamovania sa vám v podstate úplne vypadáva využiteľnosť napr. reči tela, avšak stále v hre ostáva Vaše sebavedomie a pozitívne myslenie.

Na internetových sociálnych sieťach, resp. zoznamkách je veľmi dôležité mať nahodenú nejakú vašu solídnu fotografiu. Poďme ďalej ... predstavme si, že ste si už vyhliadli vašu potenciálny "cieľ" - Vašou úlohou je túto ženu účinne zaujať. Určite vás ako prvé napadne fráza typu: "Ahoj, ako sa máš ? čo robíš ? Popíšeme ?..." a rôzne podobné veľmi otrepané frázy. NIE - nerobte chybu ako väčšina mužov.

S nezaujímavými osloveniami - ženu nezaujmete. Prvou zásadou pri začatí konverzácie je teda vymyslieť vhodný "opener" - teda to s čím cieľový objekt otvoríte a zaujmete. Treba dbať na to, aby to bolo originálne a nie príliš "vlezlé". Jediné čo vám môžeme v tomto prípade poradiť je to, aby ste si všímali profily týchto žien. Veľmi veľa sa z nich dá vyčítať a určite vás pri čítaní takéhoto profilu aj napadne čím ju asi tak oslovíte. ďalej ..nikdy nezačínajte konverzáciu informáciami o sebe, snažte sa vždy vyzistiť o danej osobe čo najviac.

Jedna vec je tá, že ženy majú veľmi rady, keď môžu o sebe hovoriť alebo písať. Veľmi dôležité je dodržať aj pravidlo lichôtok. Komplimenty teda skladať treba, ale určite nie v každej jednej správe, a určite nie na zjavne viditeľné veci ako nádherné oči, pekná tvár, krásne vlasy či sexy postava. Predstavte si, že takí ako vy takej žene píšu každý deň, a každý chváli to isté. Snažte sa byť teda znova originálnymi - naučte sa písať zaujímavo, originálne a vtpno-drzo. Ženám sa páči, keď si viete povedať, resp. napísať svoj vlastný úsudok.

kurzy zvadzania prihlasenie termíny

 

Škola zvádzania Elite
Bratislava - Brno - Praha
Poradenstvo-Kurzy-Školenia

InfoLinka: +421 905 485 153
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Website: www.seduction.sk

Ako Vám osobne môžeme pomoct

Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, milostného a vzťahového rozvoja. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vzťahov, sociálnej dynamiky, milostného života a osobného rastu. Od roku 2010 naše kurzy, školenia a semináre absolvovalo vyše 1700 spokojných klientov. Pridajte sa k úspešným. Kontaktujte nás - sme tu pre Vás.