Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 


Za úspech pri zoznamovaní môže - fyzický dotyk & tzv. kino eskalácia. každý umelec v oblasti zvádzania vie, že dotyky sú bránou pre ďalšiu hru. Väčšina žien je na dotyk veľmi senzitívna (citlivá). To platí pre pozitívny aj negatívny dotyk. Aký máte pocit, keď sa vás akoby náhodou dotkne žena, po ktorej túžite alebo je jednoducho mega atraktívna ? Určite vás to nadchne a poteší. Ak by to nespravila, možno by ste si ju ani tak nevšimli alebo by ste ju ignorovali. Dotyky však robia svoje, samozrejme, nesmieme to preháňať. Funguje to aj presne naopak, takže, ak chcete, aby si vás nejaká žena lepšie všimla a chcete upútať na seba pozornosť, neraz pomôže práve dotyk.

Stačí jemný dotyk
Ak ste si mysleli, že tajomstvo flirtovania spočíva v žmurkaní, pohadzovaní hlavou alebo v smiechu na jej vtipoch, vedzte, že to tak nie je. Psychológovia dokázali, že najrýchlejší spôsob, ako si žena získa záujem muža, je ten, že sa jemne dotkne jeho ramena. Výskumní pracovníci sledovali tento fakt na približne 20-ročných ženách, ktoré boli skupinou mužov hodnotené ako priemerne atraktívne. Tieto ženy sa snažili upútať postupne 64 mladých slobodných mužov, vybraných náhodne v bare.

Ako na to prišli
Vedci zistili, že kľúčovým kontaktom, ktorým sa ženám podarilo upútať pozornosť, bol dotyk ramena. Ženy zo štúdie sa každého z mužov pýtali, či by jej pomohol navliecť kľúč na krúžok na kľúče. Počas stretnutia sa ženy buď nedotkli alebo dotkli na jednu alebo dve sekundy ich ruky predtým, ako im poďakovali a vrátili sa k svojmu stolu. Pozorovatelia zistili, že tretina mužov, ktorých sa ženy dotkli, s nimi nadviazali rozhovor, ale iba 16 percent sa snažilo k nim prehovoriť, keď nemali žiaden fyzický kontakt.

Vyššie šance
Odkazujúc na silu dotyku Dr. Nicolas Gueguen z University of South Brittany, ktorý viedol štúdiu, podľa Daily Mail povedal: „Mnoho vedcov zistilo, že krátky neverbálny kontakt výrazne zvyšuje zhodu... Je pravdou, že takýto spôsob neverbálnej komunikácie významne zvyšuje šancu na úspech pri zoznamovaní.“

Funguje to aj u žien
A ako sme už naznačili, funguje to aj naopak. Predchádzajúce štúdie doktora Gueguena ukázali, že ak sa muž jemne dotkol ramena ženy, bolo viac pravdepodobné, že prijme jeho pozvanie na tanec, ako v prípade, že sa jej nedotkol a k fyzickému kontaktu vôbec neprišlo.

Takže, ak sa chystáte na lov, zapojte do svojho zoznamu háčikov, na ktorých mužov lovíte, nielen príjemné správanie, sexy šaty a super účes, úsmev a veselé očká, ale aj jemný dotyk. Pozor však na jeho intenzitu a frekvenciu dotykov. Úspech má len krátky – niekoľkosekundový dotyk a musí byť jemný – žiadne siláctvo dokazovať nejdete. Radšej menej ako viac V prípade, že by ste sa nechali uniesť a začali by ste sa ho intenzívnejšie dotýkať, mohol by to považovať minimálne za čudné a nepríjemné a dosiahli by ste presný opak toho, čo by ste chceli. Možno vo svojim okolí poznáte ľudí, ktorí to s dotykmi preháňajú a práve preto sú vnímaní negatívne.

Pozor na osobný priestor
Pozor na narušenie osobného priestoru, ktoré muži, podobne ako väčšina z nás, určite vnímajú negatívne. Pri komunikácii s cudzím človekom, ak má byť úspešná, je nevyhnutné, aby sme osobný priestor toho druhého neporušili. To znamená – žiadne mávanie rukami a gestikulovanie bližšie ako minimálne 50 centimetrov pred jeho tvárou je absolútne nevhodné.

Ďalej, ale presne v zornom uhle
Taktiež sa ani tvárou nesnažte tento priestor porušiť. Môžete byť považovaná za „vlezlú“ a spravidla získate úplne opačnú reakciu ako tú, o ktorú sa snažíte. Navyše muži, keď si vyberajú ženu, sú vo väčšine prípadov zaujatí ženou, ktorú vidia ďalej od seba a vidia ju od hlavy až po päty. Neraz tie krásky, ktoré sú v ich najbližšom okolí „nevidia“.

kurzy zvadzania prihlasenie termíny

 

Škola zvádzania Elite
Bratislava - Brno - Praha
Poradenstvo-Kurzy-Školenia

InfoLinka: +421 905 485 153
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Website: www.seduction.sk

Ako Vám osobne môžeme pomoct

Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, milostného a vzťahového rozvoja. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vzťahov, sociálnej dynamiky, milostného života a osobného rastu. Od roku 2010 naše kurzy, školenia a semináre absolvovalo vyše 1700 spokojných klientov. Pridajte sa k úspešným. Kontaktujte nás - sme tu pre Vás.