Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 


Mnoho mužov má však akúsi reálnu obavu a neistotu z nadväzovania nových známostí so ženami (hlavne tými peknými .-) V ich spoločnosti sú muži neraz hanbliví, mlčanliví a neistí. Nevedia o čom a ako nadviazať interakciu s neznámou ženou, ktorá im je sympatická a radi by ju spoznali. Boja sa však preklenúť vlastnú, neviditelnú psychickú bariéru - iniciovať prvý krok a osloviť ju. Pokiaľ sa chcete naučiť ženy spoznávať a chcete v tom dosahovať úspechy - je potrebné tento vnútorný postoj a nastavenie radikálne zmeniť ! Ak neviete ako a bojíte sa urobiť prvý krok (zariskovať si, nadviazať kontakt a investovať) – nezoznámite sa (nezískate). Predbehne Vás silnejší jedinec – teda ten, ktorý má väčšiu odvahu a sebavedomie urobiť to (univerzálny princíp).

Pritom šanca získať, je oveľa väčšia ako možná strata !

Ak by ste sami sebe položili otázku: „...čo je to najhoršie, čo sa mi môže stať ak ma oslovená žena odmietne ?“, v drvivej väčšine prípadov, by ste si museli odpovedať – nič. Nestane sa vôbec nič. Možno Vám bude ťažké prehltnúť odmietnutie ženy, ktorá Vás zaujala a na naše oslovenie, pokus o komunikáciu nereagovala tak, ako by sme si predstavovali. Áno, to riziko tam je. Môže sa dokonca stať, že Vás „niekam posmievajúc aj pošle.“ Ale opäť ruku na srdce: „...chceli by ste mať pri sebe takúto ženu, stála by Vám vôbec za to ?“ Pokojne si odpovedzte – nestála ! Na jej miesto môže nastúpiť celý rad ďalších, lepších, krajších.

Pravdaže, o to aby ste sa s tou pravou stretli a našli ju - je potrebné zotrvať, hľadať, učiť sa a overovať v praxi. A to aj za cenu rizika prvotných neúspechov. Verte, že všetko v živote má svoju cenu. A na poli partnerskom uvedené platí dvojnásobne - kto neinvestuje, nezíska! Nadväzovanie kontaktu - Nadväzovanie nových známostí“ nie je ničím neprekonateľne ťažkým. Je pravda, že každý z nás je viac, alebo menej spoločenský, každý z nás je vntomto smere rôzne skúsený a disponuje vlastnosťami, ktoré mu to uľahčujú, alebo naopak komplikujú. Niekomu spontánne oslovenie cudzej ženy spôsobuje veľké problémy, iný naopak nemá problém viesť a riadiť celú sociálnu skupinu – kdekoľvek a s kýmkoľvek. Pravdou je, že veľkú časť z toho je možné učením, tréningom a praxou neustále zlepšovať a zdokonalovať. Vyžaduje to:

1. silnú vnútornú, osobnú motiváciu
2. úprimný záujem o druhých ľudí
3. chcenie učiť sa novému, neustále sa zdokonalovať a pracovať na sebe samom
4. odvahu naučené a získané overovať v praxi - v živote

Tu je dôležité identifikovanie nášho osobného životného scénara (paradigmatu), s ktorým sa v živote prezentujeme a fungujeme v kontakte s inými ľuďmi (mužmi aj ženami). Ak sa vnímame nad inými (nadradeno), alebo naopak, ak si pripadáme a vstupujeme do kontaktu s iným človekom ako menej hodnotný, s nízkou sebahodnotou, výsledky nášho fungovania nám budú v živote prinášať opakujúce sa problémy – teda život nenaplnený - ťažší a menej radostný. V spoločnom rozhovore, pri nadväzovaní známostí, jednoducho v každom medziľudskom kontakte by sme mali pristupovať k druhému vždy na báze partnerstva – rovného s rovným.

Teda to, ako sa v spoločnom sociálnom kontakte dopĺňame, zaujímame a podporujeme - je pre oboch v interakcii prínosom. Hľadáme to spoločné, to čo nás môže spájať, zbližovať, vytvárať blízkosť – už raz spomínaný pilier možného vzájomného vzťahu.

kurzy zvadzania prihlasenie termíny

 

Škola zvádzania Elite
Bratislava - Brno - Praha
Poradenstvo-Kurzy-Školenia

InfoLinka: +421 905 485 153
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Website: www.seduction.sk

Ako Vám osobne môžeme pomoct

Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, milostného a vzťahového rozvoja. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vzťahov, sociálnej dynamiky, milostného života a osobného rastu. Od roku 2010 naše kurzy, školenia a semináre absolvovalo vyše 1700 spokojných klientov. Pridajte sa k úspešným. Kontaktujte nás - sme tu pre Vás.