Reálna sociálna dynamika v praxi života. Čo to znamená v oblasti zoznamovania, zvádzania žien, efektívnej komunikácie, flirtu či reči tela ?  Skúsime si to priblížiť na niektorých pojmoch v mužsko ženských vzťahoch. Aby si porozumel procesu zvádzania žien, musíš po prvé vediet, ako sa pre ne stať ako chlap príťažlivým (ako vybudovať tzv.attraction - príťažlivosť), a akonáhle si ju zahákuješ", ako následne vybudovať aj hlboký a široký rapport (teda - vzťah so ženou). Tvojou úlohou je vytvorit spojenie na dvoch stupňoch. Prvý je primárny (inštinktívny) sexuálny level a potom sekundárny (porozumenie) level spolocných záujmu. Ak sa to naučíš robit správne a konštantne, tak sa staneš úspešným zvodcom. ľahko sa to číta, ťažšie len tak naučí. Ako v každej oblasti života. Skratky neexistujú. Dobrá správa je - da sa to naučiť. V predošlých článkoch som hovoril o tom, ako príťažlivosť medzi mužom a ženou vzniká. V tejto casti sa do toho vložíme hlbšie a podrobnejšie ju vysvetlíme. Predstavme si proces zvádzanie ako toto- máš dva prázdne poháre, jeden je attraction a druhá rapport. Najprv musíš naplniť attraction pohár. Keď je plny, môžeš zacat zaznamenávať indikátory záujmu. Po tychto signáloch musíš naplniť druhý pohár. Ak to urobíš naopak, čo je veľmi častá chyba, tak Ta žena zacne vnímať ako kamaráta, a po nejakom tvojom pokuse tí oznámi onú slávnu vetu. "Buďme priatelia." Preco ? Pretože hoci s ňou rozprávaš o množstve vecí a spoznáte sa - tak ona k tebe necíti žiadnu sexuálnu príťažlivosť. A ta je pre vzťah klučova.

Je to, ako by si si kúpil auto alebo urobil nejaké zásadné rozhodnutie. Najskôr k tej veci musíš cítiť nejakú emóciu a až potom sa môžeš logicky rozhodnúť. Keď sa ti niekto pokúša predať auto, tak prvá vec, na ktorú apeluje, sú tvoje emócie. Bude ho popisovať a nechá te v nom prejsť, aby si cítil aké to je ho vlastniť. Potom k tomu autu zrazu budeš mať zafixovanú emóciu, a až potom si sadnete k papieru a budete hovoriť o cenne a ďalších veciach. Keby to urobil obrátene, tak by nikdy nič nepredal. Zvádzanie je to isté. Žena nikdy nebude mať záujem sa s tebou nejak bližšie zoznamovať, pokiaľ k tebe nieco necíti. Emócie prvý, až potom logika. Preto prvé, pretože musíme vytvorit attraction. Ak máš sexuálne attraction, bude te chcieť spoznať lepšie. Zacne sa te pýtať na rôzne veci a bude o tebe chcieť vediet viac. Potom sa môžeš pustiť do RAPPORT a nebudú tí kladené žiadne prekážky.

Na druhú stranu, vela mužov, ktorí majú veľkú attraction, zabúdajú vybudovať rapport (vzťah so ženou). Stanú sa krátkou známostou, pobaví ju, ale rovnako im to bude k nicomu, pretože až sa to dievča druhý deň ráno prebudí, tak už k nemu nič cítiť nebude. Jej emócie odídu. Za chvíľu zmizne rovnako tak, ako ktorákoľvek iná emócie, a ona nemá dôvod vám volať naspäť. Ten týpek je pre ňu proste nejaký borec z predchádzajúceho večera. Aby tam tá attraction zostala, tak musíš vytvorit rapport. Musíš sa s tou druhou osobou spojiť. To je rozhodujúci okamih, kde musíš preskocit na rapport. Ak si dáš pozor na to, čo ti neverbálnej oznamuje, tak zistíš, že tí radí, čo presne máš robit, aby si ju zviedol. Musíš tem signálom verit, pretože prichádzajú podvedome. Poviem ti, ako sa cíti, či je do teba hotová, a či ti dosť verí, a potom ju môžeš pobozkať. Potrebuješ akurát byť relaxovaný, aby si mohol tieto signály vnímať. Ak sa ti s ňou podarí nadviazať dobrý rapport, tak tí môžem zaručiť, že ju uvidíš znova. Takže základná štruktúra pickupu je táto:

Oslovíš ženu a zahájíš konverzáciu ...

Potom sa presunieš do pohodlnej pozície (komfortna zona). To znamená, že sa budeš cítiť pohodlne ty aj ona, keď s tebou bude hovoriť. To je malý, ale dôležitý detail predtým, než mužov zacat attraction fázy. Aby sa ona mohla cítiť pohodlne, musíš sa najprv tiež cítiť relaxovanie. Ďalej rozvíjame attraction tým, že jej ukážeme vlastnosti, ktoré ona od chlapa ocakáva. Akú máš attraction, to môžeš sledovať pomocou jej indikátora záujmu. Akonáhle máme attraction, tak rozbehneme rapport, ktorý musí byť široký a hlboký (o tom budeme hovoriť neskôr). No a konecne, akonáhle toto zvládneš, tak ona bude pripravená pre bozk alebo izoláciu. Našou hlavnou starosťou je apelovať na jej základné emócie aby sme dosiahli základného sexuálneho levelu a potom s ňou nadviazali spojenie. To nie je len tajomstvo ku zvedenie ženy, ktorú si práve stretol, ale taky k jej udržanie. To preberieme neskôr.

Attraction (Príťažlivosť)
Príťažlivosť nie je voľba. Čo tým myslím? Je to niečo, čím sme viac menej zmietaní, nemáme nad tým kontrolu, neovládame to, nevyberáme si. Mnohokrát nevieme vysvetliť, prečo ju pociťujeme. Slová sú len približné, nedokonalé symboly používané na pomenovanie javu, veci a preto ich je treba viac, aby sa vytvoril celkový "obrazec". Pri pokuse opísať príťažlivosť načrime po slová ako spontánnosť, nespútanosť, tajomnosť, neskrotnosť, nevyspytateľnosť, iskra, fluidum (máte dalšie?) a pri hľadaní toho, čím nie je nájdeme výrazy ako: predvídateľnosť, logické dôvodenie, zatriediteľnosť... Žena si nemôže vedome, logicky vybrať, či bude k danému mužovi priťahovaná, alebo nie. (Hmm, pozrime sa na to - tento muž je dobre stavaný, zodpovedný, inteligentný - ok, rozhodla som sa, že budem k nemu priťahovaná.) Príťažlivosť jednoducho pociťuje, alebo nie! Je to ako mechanizmus kľúč (muž) - zámka (žena). Mechanizmus silnejší ako logika, silnejší ako dôvody či zlé skúsenosti. Ak sa tento mechanizmus nespustí, šance na eskaláciu, randenie, vzťah apod. konvergujú k nule. Aké sú implikácie?

Situácia č.1: Muž a žena prešli cez interakcie, ktoré sú dostatočné na sformovanie dojmu. Žena necíti príťažlivosť. Game over páni. Neexistuje nič, čo môže tento MUŽ urobiť, aby to zvrátil. Môže logicky vysvetľovať, prehovárať, prosiť, kúpiť ešte päť večerí, citovo vydierať - nič nepomôže. Žene môže dohovárať matka (taký zlatý chalan to bol, inteligentný, urastený, milý, nechápem ako si ho mohla poslať k vode), jej rovesníčky, priatelia...- je dohrané. Ženu nemôžte presvedčiť, aby Vás chcela! Prosím Vás, odíďte z tejto situácie kým máte u nej ešte zbytky rešpektu!   Situácia č.2: Muž a žena prešli cez interakcie, ktoré sú dostatočné na sformovanie dojmu. Žena cíti príťažlivosť. Game over, tentokrát však pre ňu. Neexistuje nič, čo by mohla ŽENA urobiť, aby to zvrátila. Žiaden nátlak od rovesníčok (vôbec sa k Tebe nehodí, je to buran, arogantný debil), rodičov, dôvodenie si samej pre seba, prečo by príťažlivosť nemala pociťovať nepomôže. Je v tom!

Začína tu už dávať zmysel jav, kedy ženy zostávajú v dysfunkčných vzťahoch ? Celkom jasne áno. Príťažlivosť je silnejšia ako akákoľvek logika, tlak okolia či sociálne normy. Príťažlivosť je emócia, a rovnako ako každá iná emócia casom odchádza. Rovnako ako únava alebo pohoda, ktorú cítiš v teľa. Príťažlivosť je emócia, ktorú chceš získať. Môžeme zájsť o kúsok ďalej a rozdelit príťažlivosť na dve casti: sexuálnu príťažlivosť, k inej osobe a normálny príťažlivosť, k nejaké veci, ako auto, dom alebo práce. Tu sa samozrejme zameriame skôr na sexuálnej príťažlivosti. Obe môžu byť vytvorené vhodnou technikou. Dobrí predajcovia alebo obchodnici sú schopní vytvorit u ľudí príťažlivosť k čomukoľvek, čo predávajú. Zvodcovia sú schopní vytvorit príťažlivosť k nim samotným. Ako všetci vieme, príťažlivosť sa môže vyskytnúť prirodzene bez nejakého zámerného úsilia. Ženy povedia mužovi, že nevie preco, ale okamžite k nemu začala nieco cítiť. Ona ho chce. Zacne chalanovi podsúvať IOIs, aby ho zaujala. Vedome alebo nevedome, dáva signaly mužovi ktorý splna jej kritériá. Ak obrátime túto konštrukciu tohto procesu, tak my sa snažíme zistiť, aké sú kritériá tej a tej ženy a snažíme sa ju tieto veci poskytnúť.

Ale najskôr, poviem Ti to, čo ona nechce. Všeobecne ženy nechcú chlapca, ktorý je nudný, neistý, monotónne a nemá zmysel pre humor. Nechcú chlapca, ktorý ju nerešpektuje a ktorý má strach vziať si, čo chce. Pokiaľ toto sú veci, ktoré oni nechcú, tak môžeme rovnako tak povedat, čo je teda pritahuje. Chcú opak tech vlastností, ktoré si čítal pred chvíľou. Priťahujú ich chlapci, ktorí sú sebavedomí, vtipní, dobrodružní, ty ktorí sa rešpektujú a berú si v živote, čo chcú. Keď hovoríš s dievčaťom, ktorú si práve stretol, tak ona sleduje kvality, ktoré máš. Snažia sa skrze tvoje rokovaní zistiť, či seš chlapec, ktorého ona hľadá alebo nie. Zakaždým keď hovoríš s niekým novým, vytváraš v jeho mysli obraz seba vďaka tomu, čo hovoríš a ako sa správaš. Verbálna skrze tvoje historky, vtipy a ďalšie veci, ktoré hovoríš a neverbálnej skrze tvoje správanie, rec tela alebo hlas. . .

V podstate, zakaždým keď hovoríš s niekým novým, môžeš byť ktokoľvek chceš. Len potrebuješ vediet, ako ľuďom tieto veci sprostredkovať. Casem to bude tak, že nikto nedokáže spoznať, či si bol vždy prirodzený alebo si to robil vedome, aby si mel úspech. V skutocnosti je jedno, či si bol skôr dobrý chlapec, nudný, alebo niekto iný, koho ona nechcela. Akurát sa potrebuješ naucit, ako sa správať inak, a sprostredkováva viac pozitívnych vlastností, ktoré chceš a stať sa princom, ktorého ona hľadala dlhé roky. Na povrchu, rôzne ženy hľadajú rôzne veci. Jedna by chtela chlapca s hnedými vlasmi, druhá zase intelektuála alebo svalovca, ale na tej najhlbšej a najpodstatnejšie úrovni hľadajú všetky to isté. A síce toto:

 • Sebavedomé a nebyť need
  Zmysel pre humor
  Vediet čo chce (on)
  dobrodružný
  Vyzerá, oblieka sa a vonia pekne
  Má svoje emócie pod kontrolou
  Zaujímavý a nepredvídateľné
  sexuálne
  Úprimný
  odvážny

Chce s ňou mať vzťah
A najdôležitejšia, postará sa o ňu. Tým si ženy myslia si, že ona je tá jedinečná. Ak tieto veci úspešne urobíš, tak k tebe to dievča zacne cítiť attraction, prejaví sa to na jej reči tela, pretože vyzeráš ako chlapec, ktorého by mohla hľadať. Najjednoduchšia cesta ako tomuhle porozumiet je skrze, ako jej sám hovorí: "prepínač Teória." Myslíš na zapínanie / vypínanie elektrických spínačov, ktoré máš doma ? Ted si predstav, že máš ich zväzok v jednej krabici, ktorá rozhoduje o tom, či tú ženu priťahuješ. Teraz, tieto spínace môžu byť nastavené buď na zapnuté alebo vypnuté. Nie je tam hodnota "medzi". . . My učíme to, aby si dokázal mať všetky tieto spínace zapnuté, a to s každou ženou. Čo sa stane, keď zapneš väcšinu z nich ? Zacne Ti ukazovať záujem. . . zacne tí ukazovať indikátory záujmu. Keď stretne chlapca, ktorý je zábavný, romanticky a sebavedomia, tak sa pre ňu stáva zaujímavým a chce ho spoznať alebo sa s ním vyspať. Ako otocit spínacom? Proste si povedz, že teraz budeš romantický. Povieš príbeh, kde budeš romantický.

Môžeš ju zaujať zaujímavými výstrihom z tvojho života, alebo sa jej spýtať na nejakú otázku, ktorá ukáže tvoju romantickú povahu. Vubec najlepšie je nepodávať ju to verbálne, ale pomocou cinu. Napríklad, pred týždňom som viezol svojou babu domu a zastavil sem priamo uprostred rušnej ulici a začal ju na niekolko minút bozkávať. Autá trúbili a ľudí okolo zdesená čumel. Ale ja sa o ne nestaral. Bol to náš moment. A jej sa to páčilo. Nezáleží na tom, ako dlho otácíš spínača na zapnuté. Každý príbeh, každý tvuj cin muža stále dookola zapínať jej spínac. Keď navrhuješ nejaký príbeh, potrebuješ po prvé vediet, čo chceš príbehom odovzdat a nájsť príbeh v tvojom živote, ktorý by si mohol poupraviť a oznámiť. Ale vyhni sa zjavnému machrování. . . no, aj keď;). Cas od casu urob vtip na svoj vlastný úcet, aby bolo jasné, že sa jej nejak extra nesnažíš zaujať. Attraction získame pomocou dobré body leanguage, prbehu, správanie a zmyslu pre humor.

Bud sebavedomý, drzý a vtipný
Prvá časť teorie poskytuje suprové informáciám ale k tomu, aby ste si vylepšili Innergame, potrebný prístupový ku každému balení (AP) bez needyness a bez očakávania! Dokonca ak si osamelo, tam vonku ŠÚ tony dievčat, a žiadny z tech setu nie je nejak jedinecný. Vykašli sa na to, že musíš uspieť. To je veľmi dolezite. Cím Menej tí na tom bude záleží, tím Menej budeš need, pretoze chlapci, Ktory maju život bohatý, nepotrebujem hoci need. Problémom sa stáva, ked chlapec potrebujú získať dievča a myslí si, že ona bude riešit Všetky jeho problémy. Ked je tak zufala, tak každá baba opuchne, akonáhle učiť, Ako je nešťastný. Ak nedokážeš hoci štastný sám, Ako môžeš chciet aby bolí štastní Ľudia okolo teba? Ak naozaj chceš, aby te ostatné milovali, musíš sa Mať rád ty sám. Toto je kľúč, aby si si spravil život a vytvoril kráľovstvo, v ktorom si budeš sám vládnutia a budeš si sem môcť brať jednu babu za druhou. Zasranej život, nudnej život, život plný strachu a problému, chceš taký život? Život, ktory nezaujme nikoho? Nieto holky? Ale ked je chlapec sebavedomie a vyzerá presne Ako ten, kto chce hoci, tak má s BABA úspechy, pretoze neverbálnej sprostredkováva bohatstvo a úspech.

Bud dobrodružný a nevyspytatelný
Dobrodružný muž reprezentuje dobrý sex a veľa adrenalínu a emócií vo vzťahu. Byť s chalanom, ktorý je dobrodružný je veľmi zaujímavé, osviežujúce, a sľubuje to život plný zážitku. Preto sa dievčatá upútajú títo chlapci. Prines jej totiž do života spestrenie. Ak chceš byť takýto chlap, tak proste jednoducho, nerob veci rovnako ako všetci ostatní. To znamená, že či sa normálne na prvé rande chodí na kávu alebo do kina, tak namiesto toho Urobte niečo iné, odlišného, ​​nieco viac živočíšneho. Vezmi ju na minigolf alebo bungee jumping. Neuveríš, ako moc je to poteší. To je preto, že sa ich každý pýta, či by nešli na kávu alebo do kina. Obcas mi ich je fakt ľúto. Veľa chlapče nemá žiadnu fantáziu. BUD ODLIŠNÝ. Rob neco inak. Urob si svoj život taký. Ja beriem dievčatá na raft, do zoo, alebo do hvezdáreň, aby sa pozrela na hviezdy. To sú vecí, ktoré chcem robit, sú súčasťou môjho života. Akurát je vezmem sebou. Holky uvidí, že vedieš zaujímavý a netradičný život a budú chcieť byť jeho súčasťou.

Vzhľad a Style
Ľudia si všímajú, ako vyzeráš, a budú podľa podľa toho súdiť teba aj tvoje šance. Tak to v živote proste je, a ty to pravdepodobne robíš tiež. Ak by si išiel o pulnoci temnú uličky s peňaženkou plnou penazí, koho by si sa bál najviac? Predstav si ako by si sa cítil pri pohľade na každého z týchto troch ľudí:

 • Muž vo vyžehlené a dobre padnúcom obleku s čistým džínsami, kufrom, a moderné viazankou
  Muž v potrhaných džínsoch, veľkými topánkami s kovovými špičkami a ľahkou bundou
  Muž v šortkách, sandáloch a s veľkým svetrom a slnečnými okuliarmi

Uvedom si - ja som o tych mužoch nič nepovedal - zakaždým som povedal, že je to "muž." Keď si predstavíš tie chlapi, pravdepodobne te napadnú ich telesné proporcie. Bol jeden chudý a druhý zase tučný? Meli rovnakú silu alebo nie? Každá odlišnosť týchto mužov, ktorí majú iné oblecenie, vychádza z teba, ty si ju predstavuješ- a ukazuje, ako prirodzené a normálne je robit si o iných ľuďoch predstavy podľa ich oblecenie. Ponorí sa do toho ešte hlbšie. Ten prvý chlap te samozrejme nevystraší, pretože má na sebe spoločenské oblečenie. Môžeš hádať, čo by mohol robit za prácu, na akom mieste pracuje, čo robí vo voľnom case a tak ďalej. Môžeš sa mýliť, pretože každý človek nejakým spôsobom porušuje spolocenskej vzorce, ale v hodne veciach by si mohol mať pravdu, a to preto, že sa ľudí ako on už nekdy stretol alebo videl v televízii a vieš teda, ako sa normálne správajú.

Ten druhý chlap te pravdepodobne vydesí. Je oblečená, ako by sme očakávali od niekoho, kto sa správa násilne, obzvlášť o pulnoci v tmavej uličke. Dokonca ani, keď nepoznáme, žiadne vrahov osobne, máme z TV predstavu, ako vyzerajú. Tretí chlap te pravdepodobne vydesí tiež, ale z iného dôvodu. Mohol by byť šialený alebo psychicky nevyrovnaný. Neoficiálny pravidlo našej spoločnosť hovorí, aby sme nenosili takéto veci. Logicky, ak je horúco pre sandále a šortky, tak je už moc veľké horúco pre sveter, a nie je žiadny dôvod nosiť o pulnoci slnecné okuliare. Toto nám pomôže pozrieť sa do ženskej hlavy. Pomôže nám to porozumiet myšlienkovým procesom, ktoré prebiehajú, keď sa pozerá, ako vyzeráme:

Ona vie, že tie veci na sebe nemáš náhodou. Vybral si si ich z množstva kusu oblecenie a ona to použije, aby si o tebe urobila hypotézu. Urobiť si o tebe hypotézu, bez toho by to vedela. Dokonca pred tým, než te zacne vnímať, tak už ju napadne, či vyzeráš "nudne", "sexy" alebo "kreatívne." Ak sa obliekaš rovnako ako ostatní muži, tak sa bude domnievať, že tvuj život je rovnaký, ako u iných mužov. Bude cerpat z médií, obzvlášť filmu a seriálu, a bude predpokladat, že žiješ, alebo sa pokúšaš žiť, ako televízny hviezdy, ak sa obliekaš podobne Takže, to ako sa obliekaš, je neuveritelne dôležité. Niektoré veci ti pomôže zvýšiť attraction.

Tu je niekoľko rád, ktoré ti vždy pomôžu:

 • Zaisti, aby tvoje oblecenie bolo cistej, vždy. Potrhané rifle môžu byť módne, ak je to urobené správne, ale špinavé nikdy. To je obzvlášť dôležité pre tvoje nohavice. Ženy si vždy všimnú nohavíc. Ak tie tvoje môžu byť cistej, tak je vycisti.
  Nebud stereotypný. Ak sa obliekaš ako všetci ostatní, tak ona usúdi, že si rovnaký ako všetci ostatní. Mohla by to byť veľká strata, potom čo prečítaš túto knihu a naučíš sa, ako sa odlíšiť od zástupu tech Looser.
  Nepreháňajte to s outfitom. Ak máš pár kúsku, čo sa vynímajú (napr. Fajnové topánky a bundu), tak neobliekaj zbytocne pestré nohavice a tricko, aby si moc nesvietil. To by ti znížilo attraction proti tej, ktoré si sa snažil dosiahnuť.
  Ak máš nadváhu, čierne veci te zoštíhli. Pokiaľ si malý, vertikálne prúžky ti pomôžu (horizontálne prúžky te zmenší). Či si vyšportovaný, zdôraznite to tvojim oblecením, ale nie zase mocnosti ak by si ml príliš tesné oblečenie, mohol by si vyzerať ako gay.
  Ona si o tebe urobí úsudok na základe toho, ako sa obliekaš, tak sa obliekaj sposobom, ktorý ti pomôže. Napríklad, či si muzikant, obliekaj sa tak, ale pekne, nie aby si vyzeral ako hlavový muzikant. Ak chceš komunikovať úspešne, nos pekné oblečenie, ale ak nechceš vyzerať príliš obycajne, kúp si nejaké šperky. Obliekaj sa ako týpek, čo šuká dievčatá a začneš šukať. Obliekaj sa ako mily Nice Guy a budeš mať výsledky ako "kamarat".

Na našich seminároch zvádzania a balenia žien, vždy strávime veľa času s každým zo studentov a tak môžeme zistiť ich chyby v obliekaní a navrhnúť napr. nové oblecenie, ktoré bude pre muža perfektné. Neviem, či si mladý alebo starý, bohatý alebo chudobný, kreatívne alebo konzervatívny, takže aby si mohol vyzerať skvele, potrebuješ individuálne rady. Hovor s dievčatami a pozoruj chlapi, ktorí majú charizmu, ktoré chceš, a skopírujte od nich, čo robia a ako sa obliekajú, kým si nevytvoríš vlastný skvelý štýl.

Kontroluj & Rozhodujte (Be in control)
Dievčatá milujú chlapov, ktorí sa dokážu ovládať, pretože z nich tým vyžaruje sebadôvera. Je to podvedomá moc, ktorú si uplatňuje na toho chlapa. Musíš sa naucit byť chlapom, ktorý sa vždy ovláda, at už je situácia akákoľvek. Ako to dosiahneme? Po prvé, musíš vediet, čo chceš a ísť si zatiaľ bez strachu. Potom je dôležité vedenie. Neočakávajte, že ona bude rozhodovať. Cím viac ju povedieš, keď vyberáš, kam pôjdete na rande, kedy sa premiestnime do pokojnejšej časti klubu, kedy ju pobozkáš, tým viac ukazuješ svoje alfa kvality lídra. Nikdy ich nenechávaj rozhodovať o tom, čo budete robit, alebo kam pôjdete. Väcšina dievčat chce, aby tieto rozhodnutia vykonávali muž. Ak povie svoj názor, bud demokratický, ale stále ved a rozhoduj, kam sa pôjde. . . Ony milujú, keď rozhodujeme namiesto nich a Prevezmite kontrolu nad vecami. Napríklad, nechaj ju vybrať cas, ale tie vyber lokáciu a program. Vyzerá to ako kompromis, ale v skutocnosti, ty si asertívny, pretože tie robíš rozhodnutia. A predovšetkým bud vo svojich rozhodnutiach sebavedomia. Povedz jej, preco je to tak a tak a bude to super. To možno vďaka komunikácii s ňou. Je veľmi zaujímavé sledovať, ako veľmi to dievča čaká, že mi prevezmete iniciatívu. Stací sa rozhliadnuť po klubu, keď stojí v kruhu známych, predstierajú, že sa baví a pritom čakajú, čo sa stane. V skutocnosti, čakajú tam na niekoho, kto je osloví a pobaví. To je ich snom. Vy musíte prevziat kontrolu nad vecami. Čím menej od nej očakávaš a čím menej sa ona zapojí do zvádzania, tým viac bude tvoja hra silnejšia. Keď prevezmeš kontrolu, budeš oveľa úspešnejší.

Keď sa rozhodneš nieco urobit, tak sa nikdy nepýtaj na povolenie: "Chcela by si si zatancovať?" "Chcela by si si tamto sadnúť?" Proste jej to povedzte: "Sadneme si tamto." "Zájdeme na bar." Keď sa nebude cítiť dosť pohodlne, zmen svoje rozhodnutie, aby sa mohla cítiť pohodlnejšie - "Idete medzi ľudí, ale ty máš dojem, že ju tí ľudí moc neberú, tak ju vezmeš a zájdete niekam, kde sa budete cítiť lepšie. Mel by si vždy vnímať, ako sa práve cíti. Nepýtaj sa jej, pretože dostaneš zlú odpoved. Namiesto toho, sa pozeraj na rec jej tela. Pozoruj, počúvaj a dávaj pozor. Spýtaj sa sám seba. "Cíti sa ok? Čo by som mohol urobit, aby sa cítila viac v pohode? "Keď poviem, aby si bol vodcu, tak hovorím presne to, čo myslím. Venujte pozornosť ľuďom okolo teba. Ved je a zaisti, aby sa vždy cítili skvele. Keď vidíš, že ju bolí podpätky, nepýtaj sa. "Chceš si sadnúť?", Pretože pravdepodobne povie nie, keďže jej priatelia sú tam a ona nechce vyzerať, ako že je balená, alebo niečo podobné. Namiesto toho povedz "Poďme si tam sadnúť." Ona te bude nasledovať, pretože je oveľa jednoduchšie nasledovať než rozhodovať a ona si skutočne chcete sadnúť. Nenútil si ju robit rozhodnutia a prejavil si trochu iniciatívy. Izoloval si ju od zvyšku skupiny a môžeš ju tak ľahšie zviesť. Použitie tech samých princípe. . . su dve ráno, a samozrejme po Parbat je každý hladný. Všetko čo potrebuješ je povedat. "Yeh, ja mám hlad, poďme sa najesť. Môžeš mi robit spolocnost. "A z puli cesty si už doma. . . Keď povieš "chtela by si sa najesť?" Tak začne premýšľať nad miliónmi dovody, preco nie. Začnime VIESŤ. Ak rozvineš svoju emočnú inteligenciu, dokážeš spoznať, ako sa cíti, a budeš chlap, ktorý má gule prevziat iniciatívu, tak sa staneš chlapom, na ktorého dievčatá čakajú, až ho stretnú. Keď prevezmeš kontrolu nad všetkými svojimi sety, tak sa tvoja výsledky dosť zlepší!

Reč tela a neverbálnej gestá
Takže ako správne neverbálnej komunikovať ? Skrze správneho použitia reči tela a neverbálnych gest. Ako som spomenul, tvárové výrazy, hlasová intonácia, rýchlosť reči, ako sa pohybuješ, ocný kontakt a dokonca sposob nášho dýchanie pôsobí na ľudí okolo začnete pozorovať ľudí, ktoré denne stretávaš. V práci, na úrade, v klube, sadni si a pozoruj, čo ľudia robia, a hádaj, ako sa asi cíti. Môžeš spoznať, či je niekto smutný, štastný, rozrušený, úprimný alebo naštvaný. Dokonca, keď sa snažia skrývať svoje emócie. Pozri sa na niekoho, kto sa rýchlo pohybuje a nepozerá sa ľuďom do ocí. Je neistý a pôsobí nervózne. Ďalšia je zhrbený, má nohy pri sebe, tak ten podvedome dáva signál, aby ho nikto neregistroval. Clovek, ktorý chodí pomaly a relaxovanie, s vypnutou hruďou a hlavou vysoko je v pohode a štastný. Dívaj sa na úsmevy. Niektoré sú štastné a nefalšovanej, iné hrané a neúprimne. Z reci tela môže o ľuďoch zistiť mraky informácií. Vo zvádzanie sa učím, ako spoznávať, ako sa dievčatá cítia na hlbšej úrovni. Holka si na tebe urobí rovnaký test. . . desaťkrát ťažšie. Tento proces je súčasťou ich obranného mechanizmu. Ona sa skutocne nechce dať dokopy s niekým nesebevedomým. Takže, aká gestá dievčatá hľadajú? Takže po prvé, kto sú v našej spolocnosti sebavedomia muži? Jedinci so silným postojom? Rocková hvezda, CEO, herci, umelci, doktori, politici, extravagantné milionári atď. Sleduj ako chodí, ako sedí, ako hovorí a zistíš nieco veľmi zaujímavého.

Oni sú absolutne TRPEZLIVÍ, ako by sa kontrolovali CAS. Neponáhľame sa. Z toho ako sa pohybujú a hovoria, vyžaruje super zdrave sebevedomie. Vlastný svet, v ktorom žijú. Žiadna žena nevie, ako sa cíti. To je aspekt reči tela, ktorý muži casto nezaznamenávajú. Emocionálne projekcie. Emócie, ktorú dávaš, keď otváraš babu, má najväčší zásluhu na tom, či budeš úspešný alebo nie. Keby si si mel predstavit predstavit charakter, aké emócie, ktoré by si jej mal ukázať, sa ti vybaví? Zvodná? Energický? Coolový? Predstavíš si nieco pozitívneho a kongruentního alebo nieco, čo z teba urobí nervózneho pubertiak? Ak si predstavíš zlé emócie, tak sa tiež s najväčšou pravdepodobnosťou prejaví pri AP. Naopak, ak si predstavíš správne emócie, alebo ak ich budeš dokonca skutocne pociťovať, budeš výsledky veľmi prekvapený. Pozitivita je nákazlivá. Hrozne moc chlap má "ospravedlňujúco approach." Ak sa budeš koncentrovať na slová a otvoríš babu s propocenýma rukami, nervóznym hlasom a zlú reči tela, dostaneš na prdel rovnako ako ďalšie Nice Guyovi, ktorí prišli pred tebou. To je prikotvenie k jej mysli, je to spôsobené týmito "ospravedlňujúcim approach," znova a znova každú noc všetkými tymi Looser! Automaticky te odmietne, akonáhle dáš najavo slabosť. Musíš kontrolovať, aké emócie vysielaš tvárovým výrazy a reči tela. Za chvíľu ti dám veľmi špecifická vodítka, aby si dokázal porozumiet základným princípom dobrej reci tela. Emocionálne projekcie je najdôležitejšou časťou reci tela.

Hovoríš rýchlo (nervozita)
Hovoríš moc (snaha zaujať)
Premýšľaš nad tým, čo povedat ďalej (nedostatok praxe a relaxácie na improvizáciám)
Moc piješ (snažíš sa uvoľniť)
Moc sa pýtaš (snažíš sa vytvorit rapport moc skoro, ale ona s tebou nechce nadviazať rapport, pretože si ju ešte nezaujal)
Defenzívne rec tela, prepojené ruky, nohy pri sebe, nízko ramená. (Snaha chrániť seba samého)
Ošíváš sa (Nie si schopný kontrolovať negatívnu energiu)
Predkláníš sa (Snažíš sa udržať ich pozornosť). Cím viac sa predkláníš, tým viac ona bude cúvať. Ak sa budeš zakláňať a vyzerať relaxovanie, tak ona sa k tebe nevedomky bude snažiť priblížiť, pretože sebavedomie kontroluješ rozhovor a nesnažíš sa za každú cenu vytvorit rapport.

Vyžaruje z niecoho tu sebavedomia? Samozrejme že nie. . . zo všetkého vyžaruje naprostá NEISTOTA

Toto by si mal okrem iného robiť:

Vystrč ruky z vreciek - Bud široko rozkročený - Uvolnený -  Nikdy sa nepozeraj do zeme, keď ideš, maj hlavu vztýčenú - Maj vypnutú hrúd - Drž svoje ramená v relaxované polohe - Chod sebavedome a pomaly s dlhšími krokmi - Zabírejte telom miesto, jedno kde si - Daj si pozor, aby si sa v každej situácii cítil pohodlne - Dotýkajte sa ľudí, keď s nimi rozprávaš (ne-Sexuálne). Ukazuje to, že sa cítiš v pohode a tiež je to podvedome indikátor sebavedomia. (Tá baba tiež neskôr nebude tvoje dotyky brať ako niečo neprirodzené) - Tvoje rec tela a reč by mala byt kongruentní. Napríklad je nekongruentní, keď sa pohybuješ pomaly, ale hovoríš rýchlo.

Mal by si tiež pracovať na svojej Inner Game a životnom štýle, pretože to Tí zaručí naozajstný nárast sebavedomia a štastia, lebo začneš tieto emócie prirodzené projektovať. Do tej doby, nasleduj pravidlá uvedené vyššie a zistíš, že je začneš projektovať... a vo výsledku - sa tak budeš cítiť viac atraktívny a sebavedomý ako muž.

kurzy zvadzania prihlasenie termíny

 

Škola zvádzania Elite
Bratislava - Brno - Praha
Poradenstvo-Kurzy-Školenia

InfoLinka: +421 948 004 222
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Website: www.seduction.sk

Ako Vám osobne môžeme pomoct

Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, milostného a vzťahového rozvoja. Poskytujeme poradenstvo, koučing a vzdelávanie v oblasti mužsko ženských vzťahov, sociálnej dynamiky, milostného života a osobného rastu. Od roku 2010 naše kurzy, školenia a semináre absolvovalo vyše 2500 spokojných klientov. Pridajte sa k úspešným. Kontaktujte nás - sme tu pre Vás.