Techniky, ktoré touto metódou učíme, sú väčšinou zamerané na direktívne a priame zvádzanie v teréne, ale môžeš ich zároven využiť na zlepšenie tvojej každodennej sociálnej interakcie s ľuďmi. Pomôžu tí zlepšiť sebavedomia, komunikačné schopnosti a uľahčia tí cestu k poznaniu sveta. To je dobrá správa. Ale je tu veľa vecí, na ktorých potrebuješ zapracovať, než sa staneš fakt dobrým. Potrebujeme zmeniť cestu, ktorou ideš, hovoríš a myslíš. Vo svojom doterajšom živote si robil tiež veľa chýb a my ich potrebujeme zmenit. To zaberie nejaký čas. Ale oplatí sa to. Aby si mohol byť so ženami úspešný, tak budeš potrebovať mať oblasti svojho života pod kontrolu. Interné aj tie Externé.

Po prvé musíš zmeniť spôsob svojho myslenia. Skoro všetky sociálne zdroje nám hovoria, že stretávať a priamo oslovovať ženy za bieleho dňa je zlé či divné. Tu potrebuješ porozumiet, ako ženy skutocne myslia, čo robia a ako tieto veci využiť, aby si mohol uspieť vo svojej praxi zvádzania a zoznamovania sa so ženami. Musíš tiež zmenit uhol pohľadu, akým sám seba vnímaš. Mnohí z nás majú limitujúci domnienky (Limiting beliefs) ohladne toho, kto sme a čoho sme schopní. Tieto limity sú premenlivé, väčšinou rozhoduje, odkiaľ tieto limity vnímaš. A ďalej musíš mať správne techniky.

Budeš sa môcť naučiť ako osloviť dievčatá bez strachu, ako používať  svoju reč tela, aby si zvýšil osobnú sebadôveru a rozdával moc. Budeš sa tiež ucit ako riadit konverzáciu, zatiaľ čo si nepredvídateľne a spontánna, aby si vybudoval attraction a emocionálne spojenie so ženou Tvojich túžob. Nakoniec zmeníš pohľad na cestu, ktorou sa uberáš v živote. Musíš si vytvorit životný štýl, ktorého súčasťou budú všetci chcieť byť - ženy budú chcieť byť jeho súčasťou. Musíš sa naucit ako zvládať ženy potom, čo si ich už zviedol a stať sa tým, čo si vždy chcel byť. Začať realizovat svoje vlastné sny a ciele v živote. Jeden môj priateľ raz povedal: "Pickup nezačína, keď otvoríš a oslovíš ženu...zacíná, už keď ráno vstávaš. "To je 100% pravda.

Takže začneme...

Prvé vec, čo sa musíte naučiť, je myslieť na seba. Väcšina toho, čo vás spoločnosť naučila o tom, ako sa zoznamovať a baliť holky na zaklade pár príbehov ktoré sú politicky korektné. Realita ale hovorí niečo iné. Tu sú 3 debilné nápady, ktoré sú do nás počas života vtĺkané:

Dievčatá majú radi "Nice Guya" (milého chlapca) - Zle. Holky neznášajú nice Guya. "Nice Guy" reprezentuje každý priemerný, nudný, predvídateľný, monotónny, neistý, nezábavný, seriózne, bez gulí, muž, ktorého už vo svojom živote stretla miliónkrát. Toto samozrejme neznamená, že sa máte správať k dievčatám ako kretén či hrubián, ale spýtali ste sa už niekedy sami seba, prečo je veľa pekných dievčat s  zlým (BadBoy) chlapcom? Pretože oni jej prezentujú silnejšie EMÓCIE a správajú sa, ako keby boli pre ne tá CENA. Dve veci, ktoré "nice Guyovi" nikdy nerobí. Je to smutné, ale je to pravda. Obcas, cím viac je dis-respektujete, tak tým viac ich priťahujete. Všimli ste si to ? Takže sa prestante báť byť viac zdravo sebeckí a spýtajte sa sami seba, aká dievča by vás mohla urobit šťastným. Keď budete konať takto - tak dostanete lepšie výsledky. Toto je mindset chlapa, čo majú vo svojich životoch množstvo žien, a keď sa im nejaká páči, tak idú za ňou .. Dievčatá sú emocionálne bytosti a chcú cítiť emócie. Ak jej dáte lásku, nenávisť, bolesť, potešenie, adrenalín, ocakávania, vzrušenie, všetko v rovnaký moment - tak ona bude v konštantnom stave vzrušenia. To doslova pumpuje množstvom emócií a ona je tak vo vzťahu zamilovaná a chce, aby dostala viac tychto emócií. Čo nás vedie k ďalšiemu známemu omylu.

Ženy si vyberajú - "Nice guy" sa pre ňu hrozne snaží a stavia ju na piedestál, na pozíciu toho, kto si vyberá. On jej dáva na piedestál a hovorí: "Pozri, ako som k tebe dobrý a milý. Vyber si me a budem sa k tebe správať ako ku kráľovnej. "Problém je, že ak sa jej odovzdáte takto jednoducho, tak ona to neocení. Zvodca, badboy a jerk sú úspešní, pretože toto nerobia. Oni idú oveľa ďalej tým, že zriaďujú, Frame, že oni sú tí, ktorí musia byť skrotiť a musí vyhrať. Čoskoro zriaďujú pravidlá a dajú ostatným pocítiť, že nebudú tolerovať hluposti. Vďaka tomuto tu dievča rýchlo zaujmú. Zistí, že tento chalan je pre ňu výzva a zacne sa zo všetkých síl snažiť, aby ho dostala a udržala si ho. Dievčatá chcú byť s niekým, o kom si myslí, že disponuje ohromnú mocou. Tohle majú v sebe zakódované pre evolučnú dovody. Prosby a bozkávanie jej "zadku" prezentujú vašu slabosť. Čo sa väcšinou nasledne stane ? Krásna holka ide von. Dúfa, že tam nájde muža, ktorý stojí za jej pozornosť. Muža, ktorý je krok pred ňou. Potom, keď jej niektorí chlapci osloví, tak sa jej všetci snažia bozkávať prdel a snaží sa jej zaujať peniazmi, drinky, autom.

Proste sa pred danú babou "kvalifikujú", alebo jej neverbálnej naznacujú, že sú pod ňou, že pre ňu musia nieco urobit, aby boli nad ňou, aby jej boli hodní. . . Ona ale hľadá niekoho, kto je nad ňou, niekoho, kto je dominantný, takže takýto milý chlap bude odvrhnutý. Holka už dávno má vo svojom živote nice Guya, ktorí jej kupuje veci a "vie ako zaujať ženu". Obvykle s ňou ale títo chlapci nespia a aj keby mu to povolila, tak ho rýchlo odkopne, pretože bude nudný a predvídateľný. Tato baba zacne mať pre týchto chlapcov zmysel a spozná Ta v bare, keď jej ide osloviť nejaký nice guy. Takže ho okamžite odkopne. Nuda. Keby ste boli sexy dievča, tak by ste si vybrali nejakého chudáčika, ktorý má sex ako rutinu a prináša jednotvárnosť do vzťahu ? Chudáčik, ktorého kontrolujete ako hračka, alebo by ste boli radšej s dobrodružným, bláznivým chlapom, ktorý je nepredvídateľný, zaujímavý a dá vám vášnivom sex? Samozrejme, že by ste si vybrali druhého muža. . . ako väcšina žien na tejto planéte. Predvídateľnosť - je zabijak attraction. Pozrite sa na romantické novely, ktoré ženy čítajú. Na titulku je napísané: Tajomný, mocný a nepredvídateľné cudzinec, ktorý šnupe heroín z jej nôh. Toto je to, o com fantazírujú. Naším cieľom je stať sa týmto mužom u ženy, ktorú chceme zviesť.

Holky nechcú Sex - Další omyl. Ženy sex milujú, len Vám to otvorene nepovedia. Pozrite sa, ako sa dievčatá obliekajú, keď idú von. . . aby ukázali ich sex appeal. Pozrite sa na magazíny, ktoré čítajú. . . plné sexuálnych rád. Keď idú dievčatá von, tak podvedome hľadajú chlapa, kterýma by vyšukal mozog z hlavy. Keď sa ich spýtate, tak to nikdy nepriznajú. V ich vedomia mysli si len hovoria, že chcú "tancovať". Dievčatá sú VEĽMI nadržané! Sú len opatrné na to, s kým majú sex, znovu pre evolučnú dovody. Ich Sex Drive je veľmi vysoký, ale stále si dávajú pozor na to, aby nemali dieťa so zlým chlapom. Preto sa ženy snažia ušetrit seba sama pre tých, čo sa prezentujú ako Alfy, ktorí jej budú chrániť, akonáhle sa raz vezmú. Tyhlety Alfa kvality sú to, keď máme všetko náradie na miestach; silná neverbálnej komunikácie, správna body language, emocionálne spojenie, žiadne združeniu sa, silný Frame, zaujímavý štýl života keď sa naučíte robit všetky tieto veci, tak sa dvere otvoria a dievčatá budú vaše.

Pamätajte:
Nebudem milý Nice Guy. Môžete byť očarujúci a zábavný, bez toho aby ste boli poslušný hlupák ! Vy ste ten, kto si vyberá. Ste muž - samec. Ona žena - samička. Vy ste dominantný, ona submisívna. Tak je to v prírode dané.  Dievčatá sú nadržaní a chcú sex toľko asi ako vy, budte si istý. Nebojte sa byť sexuálne v ich prítomnosti.

Čo dievčatá a ženy naozaj chcú
Spoločnosť nám v podstate prezentuje do hlavy, aby sme kupovali dievčatám drinky a kvety, boli milí a boli "sami sebou", bozkávať prdel a byť všetci "nice Guyovi". Ale je zvláštne, že keď sa držíme tychto pravidiel, tak sa nám moc nedarí. Prečo ? Pretože už milióny rokov hľadajú ženy ochranu, moc a bezpecnost od ich muža. Počas milióna rokov sa táto informácia zapísala do ich génu, to že okolo seba potrebujú mať ozajstného chlapa! Toto sú vrodené pudy sebazáchovy. V primitívnych dobách sa ženám páčili muži s veľkými svalmi, pretože títo muži ich dokázali ochrániť od nepriateľov a dokázali zaobstarať jedlo. Ďalej mal tento muž dobré gény, takže keď sa dievča rozhodla s ním mať dieťa, tak ich deti mali oveľa väčšiu šancu prežiť. Časom sa toto jej vyberanie mužov stalo súčasťou jej nevedomého procesu. Zvieratá robia rovnakú vec. Oni "nepremýšľajú" o tom, s kým by dokázali splodiť najlepšie potomstvo, ale oni proste nieco cíti, nejaké nutkanie v ich teľa na to samcami. . . rovnakým spôsobom to robia dievčatá, ktoré hľadajú svojho muža. Hovoríme tomu cítenie - ATTRACTION. Stovky a tisícky rokov späť, keď mala baba možnosť sa zoznámiť so silným, dominantným, maskulínnym mužom, alebo slabým, s malou mocou. . . samozrejme, že by si vybrala maskulínneho muža. Rýchly skok do našej reality - dnes dievčatá cítia stále attraction voci dominantným mužom, pretože to majú v sebe zakódované už dlho. Ale veci sa dnes trochu zmenili. Dnes už nie je nejsvalnatejší muž ten, kto má najväčšiu šancu na prežitie.

Je to ten najviac spoločenský a sebavedomia chlap, ktorý dominuje svetu. Chlap s veľkým statusom, sebadôverou a ten, čo dokáže od života dostať to, čo chce - toto je moderný Alfa Muž. A dievčatá sú naprogramované tak, aby sa im páčili chlapmi s Alfa kvalitami, pretože to je zabudované v ich pravej hemisféry mozgu, pre ich ochranu a ochranu ich potomstva. Dnes budujú automatickú Attraction veci ako byť bohatý alebo spolocensky. Ale stále, pocit, ktorý sa schováva za tymi svaly a peniazmi je to samý: bezpečia a ochrany. Dobrá správa je, že nepotrebujete mať veľapenazí alebo ohromný svaly, aby ste dokázali, že ste Alfa. Musíte sa len naucit, ako ostatní okolo seba presvedcit, že práve Vy ste Alfa. Akonáhle to dokážete, tak vám jej telo automaticky odpovie istým pocitom Attraction. Naucte sa správať ako Alfa muž, ako skutocný Alfa muž a nie nejaký pózující hlupák. Keď sa stanete Alfou, tak vysielate urcité signály do ženského mozgu a stávate sa pre ňu neodolatelne príťažlivá.

Logika vs. Emócie
Najjednoduchšia cesta ako pochopiť interakciu medzi mužom a ženou je pozrieť sa ako myslíme. Náš mozog sa skladá z 2 hemisfér. Je to z Pravá a Ľavá hemisféry. Predtým sa myslelo, že jedna hemisféra je zrkadlová kópia tej druhej. Ale v posledných pár rokoch dokázali opak, dokázali, že každá hemisféra slúži na inú funkciu. To znamená, že zistili, že Ľavá hemisféra je logická cast mozgu, to znamená, že sa zaoberá logikou - matematikou, slovami, dovody, pochopením. A naše Pravá hemisféra, je emočná cast mozgu. Zaoberá sa farbami, hudbou, umením, emóciami, pocitmi, inštinkty. Všetky veci, ktoré považujeme za inštinkty sa dejú bez nášho premýšľaní a sú uložené v pravej casti nášho mozgu. Tu sú uložené naše zvieracie rozmnožovacie vzorca. Ale my nie sme zvieratá. My sme jediný druh na planéte, ktorý vysoko rozvinul logickú cast mozgu. To je dôvod nášho vládnutia na planete. Po stovky a tisíce rokov sme mali logickú cas, ale a v posledných stovkách rokov sme zacali využívať jeho moc. Zvieratá majú tiež logický mozog, ale nie tak rozvinutý ako my. Žijú vďaka svojim zvieracím inštinktom. Keď poviem zvieracie inštinkty, mám na mysli veci ako hľadanie jedla, rozmnožovanie sa alebo pud sebazáchovy.

Rozdiel medzi nami a napr. opicami je v tom, že máme rozvinutú logickú cast mozgu. Pokiaľ by si odstránil logickou cast so všetkým sociálnym programovaním, správaním, znalosťami a všetkými vecami, ktoré nás naučila spoločnosť, správali by sme sa ako opica. Najjednoduchší spôsob ako predviesť, ako sa ľudia správajú bez logickej casti mozgu je alkohol. Ako vieme, alkohol obmedzuje prácu logického mozgu. Predstav si čo ľudia robia, keď sú na diskotéke a pijú hodne alkoholu. Zacne ti to byť jasné. Muži chránia svoje teritórium a svoje rodiny, bojujú a ukazuje svoj alfa samca status. Vyhľadávajú priatelov a snaží sa ich zaujať. Rovnako ako v ríši zvierat. Ženy chcú získať ochranu a pohodlie z ich skupín. A tak sa drží u svojich priatelov a sú ostražité ku všetkým cudzincom. Oni tancujú, aby ukázali svoju fyzickú atraktivitu. S rastúcim množstvom alkoholu ich sociálne programovanie a logická cas klesá a ony sa začnú správať promiskuitný, navigovanie ich najzákladnejším pudy a nadrženost. Preto sa dá toľko ľudí dohromady, keď sú pod vplyvom alkoholu.

Ľudia radi hovoria, že dievčatá sú "ľahké", keď sú opité. To je, ale tiež nie je pravda. Kým jej logická cast je obmedzená, tak na ne pôsobí ich emócie a inštinkty. Oni nepremýšľaju nad dovody bozkávanie sa alebo bavenie sa s niekým, pretože ich úsudky sú vypnuté, keď sú opité. To je tiež dôvod, prečo neskôr nezodpovedajú na volanie toho, s kým boli tú noc. Keď sa ráno prebudí, tak si uvedomí, že si vybrali zlého chalana. Muži uvažujú prevažne logickú castí mozgu. Keď príde na rozmnožovanie, ženy s rozhodujú podľa svojho emocionálneho mozgu. Preto máme problém v komunikácii medzi pohlaviami. Väčšina chlapov nechápe, prečo keď si myslia, že urobili všetko správne a snaží sa babu logicky presvedcit, aby s nimi išla na rande alebo sa s nimi vyspala, tak nesúhlasí. Príťažlivosť je emócie a nemôže byt logicky odôvodnené. Musíš sa u ženy zamerat na emocionálne cas a inštinkty pokiaľ ju chceš zviesť.

Hlavné dôvody prečo si muži a ženy nerozumejú je teda v odlišnosti vnímania a myslenia. Väcšina ženských rozhodnutie závisí na tom, ako sa v danej chvíli cíti. Správajú sa podľa toho, ako sa cíti. Tu máte jeden tip: Nikdy sa nesnaž jej rozhodnutie menit logickou cestou. Namiesto toho, pozmen jej pocity, to ako sa cíti a ona svoje rozhodnutie zmení sama. Napríklad ak k tebe dievča nič necíti a nechce s tebou byť. Nesnaž sa jej rozhodnutie zmenit logicky. Namiesto toho rid konverzáciu tak, aby sa zacala cítiť inak. Ak sa ti to podarí, tak ona svoje rozhodnutie zmení. Niekedy je skutocne tažké vysvetlit ženské správanie, skoro nemožné, pretože sú riadené emóciami, ktoré sa neustále menia. Jej správanie sa zmení, akonáhle sa zmení jej emócie. Jej dve hemisféry sú v neustálom súboji. Preto sa ženy, obzvlášť mladé, správajú nepochopiteľné. Jedného dňa te majú rady a druhý deň tí neodpovie na telefón. Niektoré dievčatá sa snažia schovať svojou emocionálnu stránku a na povrch vydávajú len stránku logickú. Ale ty sa musíš stále pokúšať jej šupku odlúpnuť. Pod povrchom sa skrývajú jej emócie.

Dobrí chlapci majú skutocne problém, keď sa snažia zviesť babu logickou cestou. Holky neznášaju logiku. Nemôžeš sa s nimi baviť ako ich kamarát - muž. Nemôžeš zamestnávať jej emocionálny mozog nudnými témami ako práca, šport, politika alebo tvoje auto. Ak sa zamyslíš, preco je pritahujú rýchle autá, tak zistíš, že je to kvôli sociálnemu statusu, a jazda v takomto aute je pre ňu emocionálne výbuch. Rýchlosť a adrenalín sú veľkými štartéry emócií. Nekdy te žena odmietne, hoci ju priťahuješ. Nechce si pripadá ľahko a tak kladie odpor, pretože jej naprogramovanie jej hovorí, že ak sa dá "ľahko", tak bude devka. Tak sou dievčatá nútené klásť odpor, dokonca s chalanom, ktorého fakt chcú. Robia to preto, aby nevyzerali tak ľahko a prinútil te, aby si sa viac snažil. "Nie" neznamená nikdy. Znamená to "skús to ešte raz." Keď som stretol jednu zo svojich minulých priateliek, tak mi trikrát povedala, aby som odišiel. O niekoľko týždňov neskôr mi povedala, že od okamihu, keď som ju oslovil, tak so mnou chtela mať sex. Tak som sa jej spýtal, prečo sa ma snažila odradiť.

Povedala mi, že keby hneď súhlasila, tak by mohla byť devka. Tak sa me snažila odradiť, pretože väčšina chalanov sa vzdá. Nedáva to moc zmysel, ale stáva sa to. Keby som pristúpil na jej frame, nikdy by sme spolu nešli na rande. Namiesto toho som si udržal svoj silný frame a umožnil riadit veci správnou cestou. Musíš pochopiť, že jej vnútri jej mozgu prebieha neustály boj. Logika vs. Emócie. Kedykoľvek hovoríš so ženou, tak si uvedomujte, že veci, ktoré ona hovorí, v skutocnosti nemusí chcieť. Nekdy uvidíš, že ti bude nieco hovorit, ale jej telo bude hovoriť úplne opačné. Spravidla, to čo hovorí, pochádza z jej logické casti mozgu, zatiaľ čo emócie sa sprostredkovávajú rečou tela. Vždy ver jej reči tela viac než tomu, čo hovorí. To, čo hovorí, pochádza predovšetkým zo sociálneho naprogramovanie a magazínu kým to čo robí, je oveľa spoľahlivejšie a nikdy neklame. Ver tomu, čo hovorí jej rec tela a použi to k meraniu toho, ako sa cíti a čo by si mel ted robit.

Skutocne nie je moc tažké porozumiet proc toľko pekných dievčat "letia" na zlých chlapcov, ale nechaj me to ešte viac vysvetlit. Z mojej skúsenosti môžem povedat, že som bol niekolko rokov hodným chlapcom, a dlho sem bol tiež BadBoy. Ženy, keď myslia logicky, tak nikdy nepovie, že by boli s ním, a keď už s ním sú, tak rovnako nedokážu vysvetlit proc. Keď sa ich spýtaš, tak tí odpovie, že je ti chlapci frustrujú a ony im nemôžeme klásť odpor. Je to silnejšie ako logika. Jednoducho je viac pritahujú jerkové, pretože majú viac sebavedomia, idú si za tým, čo chcú a ženám sa podvedome páči byť pod kontrolou viac mocných mužov. Tak, porozumenie týmto veciam, tí pomôže porozumieť tomu, prečo ženy chcú BadBoya. Oni sprostredkovávajú, casto náhodou, všetky alfa kvality, ktoré ona vyhľadáva kvôli jej evolučnému programovania. Dobrí chlapci tyhle alfa kvality nemajú a dávajú jej len jednu emóciu - lásku.

Láska je skvelá, ale po case sa stane nudnou a stereotypnou. A ak ju dávajú príliš skoro, ich cena klesá a klesá. Ak si dievča vybrala dobreho chalana logicky, tak nikdy neuvažovala o tom, byť s BadBoy, ale to vidíme stále. Emócie riadi jej rozhodnutie. Tam je základný motív. Miesto, kde môžeš ukázať svoje kvality a vziať ju na emocionálne hojdačky, bez toho by si bol vlezdoprdelka. To je doména zvodcu. Ako zvodca, dávam na obdiv všetky svoje alfa kvality, ktoré ona hľadá, a robím zámernou rozhodnutia, ktoré ovplyvňujú jej emócie, bez toho aby ich zneužívali. Urobíte toho práve tak, aby som jej dal to, čo ona podvedome chce, ale neubližuje jej. Je to podobné, ako byť jerk v tom, ako sme asertívny a vedieme ich, ale s myšlienkou, že naše interakcie bude vo vzorci win-win, než byť narcistický sebecký.

Moc
Moc je to najväčší afrodiziakum. Pre ženy je Moc veľmi príťažlivá vec. Keď sa pozrieme do histórie, tak môžeme vidieť rôzne typy mocou; V prehistorickej dobe mal ten najviac svalnatý lovec Moc. V Ríme mal Moc senátor s najviac kontaktami a v dnešnej dobe kombinácia sociálneho statusu. Auto, ktoré riadi, a množstvo penazí urcuje vašej Moc. Ale zvláštne je, že vonku je tucet decentných, chytrých chlapov, čo majú peniaze, ale nemôžu si nikoho nájsť. Majú panický strach z toho osloviť nejakou sexi babu. Toto všetko je preto, že si myslia, že ženy majú všetku moc. Keby ste ma videli osloviť sexi babu v klube, tak by ste videli čo je "moc". Dievča, ktoré som oslovil, sa čoskoro dozvie, že nemá čo do činenia s nejakým slabým mužom. Obzvlášt na diskotékach, keď musíte byť plný moci; ocný kontakt, tón hlasu, vaša vystupovanie, vaše pohyby, váš postoj. Ihneď, ako dievča zistí, že má viac moci ako vy, tak stratíte všetky šance. Už od prírody je muž povinný byť silnejšia ako ostatné, ten kto má viac moci.

Ak je silnejšia ona, nikdy pre ňu nebudete atraktívny ako muž. Keď oslovíte babu s MindsSetom, že ste slabý a ona je silnejšia, tak okamžite staviate babu na neprirodzený pozíciu pre ňu, pozícii, kde by mala mať moc. Staviate ju na piedestál. A ona inštinktívne vie, že nie je predurčená k tomu, aby mala moc. Dievčatá sú fascinovane a posadnute mocou. Cítia sa vďaka nej bezpecne, chránené a sú sexuálne otvorené. Nedávne výskumy dokázali, že ženy, aby dokázali mať orgazmus, tak ich musí opustiť strach a musí úplne verit svojmu partnerovi. Keď je nejaká dievčina okolo mocného muža, tak sa mu odovzdáva telom i dušou. Pretože sa cíti v bezpecí, chránená a obklopená jeho mocou. Len sa pozrite, ako sa dievčatá motajú okolo celebrít a ostatných chlap, ktorý reprezentujú moc. Ony si nemyslí, že sa im odovzdali, ale je to tak. Odovzdanosť je kľúč k ženskej sexualite. Moc je hlavný kameň mužskej sexuality. Ying a Yang. Takže, ako sa môžete zo slabého a ustrašeného z oslovovanie sexi báb stáť sebaistým a prezentujúcim moc?

Zamyslite sa nad vašimi approachema v minulosti; uvidíte, že váš úspech a neúspech sa vždy odvíjal podľa toho, akú ste mali moc, aké ste mali presvedčenie. Keď ste dostal blow-out, tak casto, pretože si dievča myslela: "ďalší slabý chlapec - strat sa". Ďalej, ako veľmi ste si verili a boli si istí ohladne toho, že sa vám dievča otvorí a vy uspejú. Boli ste úspešný ako by bol pravý Alfa. Dostaň svoje Ja prec z tech sračiek sociálneho Matrixu - uvedomte si, že vy ste tá cena, nie ona. Muž je tá cena. Takto to bolo na svete už po stáročia a takto to je, ako to dievčatá chcite, aby to bolo. Ony chcú byť s tým, kto je Cena. Oslovujte a nastavte svoj mindset tak, aby ste Vy boli Cena, Rock-Star, Kráľ Džungľa ....

Preco ženy trávia celé hodiny, aby sa dostatočne upravili, minú bohatstvo, aby mali dobrý sestrih, čítajú módne časopisy a starajú sa toľko o svoj vzhľad? Prečo to robia? "

Ony sa snaží dokázať, že sú dobrá korist. Keby chceli chlapcov, čo sú pod ich mocou, tak by do klubu chodili v sandáloch miesto nepohodlných dlhých podpätkoch. Ony vedia, že musia vyzerať perfektne, aby dokázali upútať pozornosť skutočných Alfa mužov. Ak dokážete, že Vy ste tá cena, že Vy máte moc, tak Vás bude chcieť vyhrať pred ostatníma dievčatami a bude chcieť byť s Vami. Voľba je Vaša. Ona si muža vybrať iba z chlapče, ktorí jej osloví. Ak jej nikto neosloví, tak si nemôže vybrať NIKOHO. Pokiaľ ju osloví len nejakí beta chlapci, tak sa obráti a skončí s ničím. Vy máte všetku moc moji priatelia, Vy si vyberáte, koho oslovíte a s kým chcete byť. Vy ste tí, čo sa rozhodnú, či jej budú htít vidiet znova alebo nie. Vy ste tí jediní, ktorý povie, že ona je tá jediná. Ich práca je vyzerať pekne a vystavovať seba do "obchodu". . . Oops. . . Mel som na mysli klub.

Prestaňme premýšľať o svojich problémoch - ako bezcenný ste, ako hrozný váš život je, vaše vyhliadky na budúcnosť. Je tu veľa chlapče s väčšími problémami, málo penazí, malý soc. status. Cím viac sa sústredíme na to, čo sa deje Tu a Ted a ste schopní si ten moment užívať, schopní si užívať, s kým práve ste, tak tým viac moci budete cítiť. Alfa muži vždy verí, že veci pôjdu podľa ich plánu, aby dosiahli úspechu. Ľudia cítia túto sebadôveru a odpovedajú na to. Moc je iba koncentrovaná energia a my strácame energiu tým, že sa o to bojíme. Energia sa sústredí tam, kde je naša pozornosť koncentrovaná. Chcem, aby ste prestali myslieť na svoje myšlienky, ktoré vás nikam neposúvajú. Keď si otocíte babu s lišiackym úsmev na vašej tvári, keď jej poviete bez žiadnych ospravedlň, že sa vám páči a chcete jej spoznať, keď budete hovoriť k jej emóciám a vyhnete sa nudným kecov - tak tieto veci budú demonštrovať vašej Moc zvodcu a muža; mocného muža, ktorým by ste MELI byť.

Inner Game
Inner Game je založená a zakotvená vo Vašej sebadôveru, viere a celkovom postoji k životu. Či si to uvedomíte alebo nie, tak váš postoj k životu je neustále prezentovaný ženám s ktorými hovoríte. Ak máte silný, asertívny a pozitívny postoj, tak budete ženy prirodzene priťahovať. To je to, prečo väčšina Natural získava ženy tak ľahko. Naturálové v sebe vyvinuli tieto 3 aspekty ich identity: sebadôveru, Viera a Pozícia. Akonáhle sa toto stane, tak sa začnú cítiť oveľa viac sebaisto a začnú skutočne veriť tomu, že oni sú tá Cena, čo je presne to, čo ženy pritahuje. V skutocnosti ľudia milujú vodcu, obzvlášt ženy. Vodcovia sú prirodzene príťažlivé, pretože z nich vyžaruje sebadôveru, ktorá nie je príliš ovplyvňovaná okolité kritikou. oni vedia úplne presne, čo chcú a sústredí všetku svoju energiu na to, aby dosiahli svoje ciele. Naucit sa, ako sa stať vodcom, ako urobit to, aby Vás ľudia nasledovali a rešpektovali, je hlavnou vec k žitia úspešného života. Výskum, ktorý som vykonával, dokázal, že Charisma neexistuje. Ľudia proste nevie, ako majú opísať nieco nehmatateľné, takže hovoria, že táto osoba má "charizmu", alebo "tento chlap má veľmi charizmatickú povahu".

Ak by ste strávili trochu casu sledovaním charizmatických ľudí, tak zistíte, že všetci majú spolocnu jednu veľkú vlastnosť. Oni majú, Frame (svoj vlastný pohľad na vec) tak silný, že ľudia okolo nich uviaznu v ich realite. Všetko, čo urobia, sa odráža od ich ultra-silného framov, ktorý existuje v ich individuálne realite. Dávajú si pozor, aby ste dodržiavali veľa ich pravidiel, keď ste v ich prítomnosti. Konajú sami so sebou veľmi cestne a nikdy by nemohli tolerovať absolutne žiadnu neúctu voci nim; v skutocnosti by jej potrestali. Vy sa môžete naucit tieto vlastnosti a pridat ich do svojho života. Sú to tie hlavné veci k tomu žiť na tejto planéte úspešný život. Vezmeme si Rešpekt pre príklad: Ako sa môžete uistiť, že ľudia okolo vás budú rešpektovať Vašej práci a Vás? Najprv zacnete rešpektovať sami seba a svoju prácu. Akonáhle sa naučíte kompletne rešpektovať sami seba, ostatní ľudia Vás budú taky rešpektovať. Keď nebudete rešpektovať sami seba, prečo by to iní na svete robili?

Ak so sebou jednáte ako s volom", verte mi, ostatní ľudia budú robit úplne to samé, pretože Vy im posielate veľmi silný signál, že ten vôl na svete ste práve Vy. Ďalšie čo musíte urobit, je vybudovať si systém neoblomných pravidiel vo svojom živote, ktoré definujú, čo ostatní ľudia okolo Vás môžu a nemôžu robit. Musíte potrestať každé negatívne správanie, ktoré prekáža Vašej bezúhonnosti. Povedzte im, že nesúhlasíte a úplne zretelne vysvetlite, že takto sa proste nemôžu správať, keď sú vo Vašej spolocnosti. Nakopat im za to prdel. Dajte im vediet, že urobili vec, ktorú nerešpektujú a Netolerujte. Pokiaľ ľudí necháte s Vami jednať ako s hovnom a Vy ich len tak proste necháte, tak to urobia znova a znova. Ostatní si to všimnú a naučia sa Vás taky nerešpektovať. Vytvorte si svoje hranice a dajte ostatným jasne vediet, že tieto hranice MUSÍ rešpektovať. Ľudia sú sociálne svorkou zvierat, znamená, že akceptujú, najsilnejší Frame, ktorý im bol prezentovaný. Pre príklad, ak by moja priateľka na mňa urobil flake (nemohla by na schôdzku...), Tak samozrejme že budem naštvaný, ale nikdy nebudem konať, ako keď som naštvaný alebo zlý. V pokoji jej vysvetlíme, že nerešpektujem to, čo urobila a že už sa to nebude opakovať. Za každú zlú vec, čo mi žena urobí, jej poviem, že to môže urobiť len 3x: prvýkrát,

... Naposledy a ... NIKDY ZNOVA. Užívajte života .-)

kurzy zvadzania prihlasenie termíny

 

Škola zvádzania Elite
Bratislava - Brno - Praha
Poradenstvo-Kurzy-Školenia

InfoLinka: +421 948 004 222
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Website: www.seduction.sk

Ako Vám osobne môžeme pomoct

Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, milostného a vzťahového rozvoja. Poskytujeme poradenstvo, koučing a vzdelávanie v oblasti mužsko ženských vzťahov, sociálnej dynamiky, milostného života a osobného rastu. Od roku 2010 naše kurzy, školenia a semináre absolvovalo vyše 2500 spokojných klientov. Pridajte sa k úspešným. Kontaktujte nás - sme tu pre Vás.