Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

 

„Ľudský život sa toči okolo sexuality. Na tom sa nič nezmenilo, ani nezmení....“ Sigmund Freud „Evolúcia nás predurčila k tomu, aby sme pohlavne dozreli a rozmnožovali sa. Na zachovanie ľudskej kontinuity používame od kamennej doby nezmenený rituál. Sexuálna potencia nemá s potrebou rozmnožovania a zachovania ľudstva dnes nič spoločné. Stratégia ženy pri získavaní partnera je iná ako tá mužská. Ženy preto, vďaka svojej biologickej predurčnosti neiniciujú sexuálny styk tak často ako muži......“ Dr. Rozavka

„If you can´t attract a woman you are, by definition, sterile....“ Erik von Markovich

Zdravá a žiarivá pleť, pevné telo, vytvarované svaly, večne mladé srdce, zdravý spánok... Keby tak existoval zázračný liek bez vedľajších účinkov, na ktorý by sme nepotrebovali „návod na použitie“... Verte alebo nie, taký liek existuje! Nič nestojí, nemá dátum spotreby a má výborný vplyv na náladu. Je to sex s milovanou osobou, sex plný radosti a vášne. Väčšina odborníkov sa domnieva, že sexuálna aktivita alebo prejavy vášne a lásky sú tiež veľmi dôležité pre správne fungovanie organizmu. Sex má však priaznivé účinky aj v prípade úplného oddania sa a stimulu; sex „z povinnosti“, alebo ešte horšie ako liek predpísaný lekárom, nemá takýto účinok. Sex ako zázračný liek? Áno, ale len sexom z lásky docielite takéto úžasné výsledky.

Najlepšia prevencia
Sex so správnou ženou má priaznivý vplyv na vaše zdravie. Aj keď ho nemôžeme radiť medzi lieky, je to – ak veríme starovekým čínskym mudrcom – bez ohľadu na všetko vynikajúca náhrada množstva liekov. Pacientom s problémami srdca sa odporúčalo vyhýbať sa sexu, ale najnovšie výskumy dokazujú, že milovanie nie len že je dovolené, ale sa im dokonca odporúča. Sex preto nie je nejakým druhom prevencie ochorení srdca, ale milovanie je zdravé len v pokojných prípadoch a so stálym partnerom. Okrem toho je dokázané, že spotreba mentálnej a fyzickej energie počas styku so stálym partnerom je päť krát nižšia než počas aféry s náhodným partnerom. Inými slovami, vernosť je dobrá pre srdce.

Prirodzené dobíjanie energie
Dobrý sexuálny vzťah vytvára pocit šťastia v živote a zároveň umožňuje výmenu pocitov a vášne, čo má priaznivý vplyv na spiritualitu a posilňuje všeobecné zdravie.
Nemali by ste zabúdať, že láska je odkaz, ktorý majú všetky živé tvory zapísaný v hypotalame, jednej z najstarších mozgových štruktúr, ktorá má na starosti rozmnožovací inštinkt.
Po skvelom sexe je zdravší spánok a spánok je skutočne dôležitým spojencom intímneho života.
Počas REM fázy majú muži vo všeobecnosti štyri erekcie a ženám vlhne vaginálna sliznica. Vyzerá to ako keby sa telo chcelo „udržať vo forme“, preto ľudia so zlým spánkom majú aj horší sexuálny život.
Toto by si mali včas uvedomiť mladí ľudia, ktorí trávia veľa času v nočných kluboch a zanedbávajú oddych. Predišli by tak problémom v dospelosti.
Okrem toho je sex dokonalou prevenciou stresu, omnoho lepšou než všetky lieky a zároveň je to správny a jediný naozaj fungujúci spôsob ako byť verný a je to tiež prirodzený spôsob dobíjania energie, t.j. chuti pracovať a tvoriť.
Sexuálna aktivita stimuluje tvorbu serotonínu, takzvaného hormónu šťastia. Serotonín, ktorý sa tvorí z esenciálnej aminokyseliny tryptofánu, je zodpovedný za zvýšenie sily lásky, preto romantický vzťah zlepšuje náladu, dôsledkom čoho je uvoľnenie a vnútorný pokoj.
Čím viac sexu, tým lepšie nám funguje pečeň a trávenie.

Láska je prirodzená lekáreň
Dobrý sexuálny život aktivuje vaše neurotransmitery, ktoré sú nesmierne dôležité pre fyzické zdravie. Zvyšuje vylučovanie dopamínu, ktorý je zodpovedný za prenos nervových impulzov a správne fungovanie svalovej hmoty, endorfínov, ktoré majú krátku, ale zato silnú schopnosť potláčať bolesť a alfa endorfínov, ktoré sú prirodzené. Sex preto funguje ako bohatá prirodzená lekáreň, ktorú treba neustále obnovovať ! .-)

1. sex je prevenciou pred chorobami srdca
2. sex vytvára pocit šťastia
3. po sexe lepšie spíme a dobíjame vnútornú energiu
4. sexom predchádzate stresu a robí vás šťastnými
5. všetko sa to podpíše pod zlepšenie zdravia a kvality života
6. upevňuje partnerské vzťahy
7. pozitívne pôsobí na sebavedomie človeka
8. šíri Vaše gény / reprodukcia

10 vecí, ktoré vzrušujú ženy

1) Muži, ktorí sa milujú pomaly
2) Muži, ktorí vedia ženu sexuálne uvolniť
3) Muži, ktorí poznajú umenie masáže
4) Muži, ktorí sa dobre bozkávajú - všade
5) Muži, ktorí sa v posteli rozprávajú
6) Muži, ktorí ženu pomaly vyzliekajú
7) Muži, ktorí ovládajú umenie dráždivého pohybu
8) Muži, ktorí radi poskytujú orálny sex
9) Muži, ktorí ženy vedia naplno milovať
10) Muži, ktorí vedia, ako uspokojiť ženské telo, dušu i myseľ

Sex je stránka v živote muža, ktorá ho vo vzťahu so ženou uspokojuje najviac. My muži sme tak boli stvorení – je to geneticky podmienené. Je však mnoho žien, ktoré sa doslova vyžívajú vo svojich schopnostiach zvádzať mužov“ a v tom, že majú nad nimi skrze týchto schopností moc. Vetší a silnejší ako sex - je už len láska. Láska je silnejšia ako sex.

kurzy zvadzania prihlasenie termíny

 

Škola zvádzania Elite
Bratislava - Brno - Praha
Poradenstvo-Kurzy-Školenia

InfoLinka: +421 905 485 153
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Website: www.seduction.sk

Ako Vám osobne môžeme pomoct

Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, milostného a vzťahového rozvoja. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vzťahov, sociálnej dynamiky, milostného života a osobného rastu. Od roku 2010 naše kurzy, školenia a semináre absolvovalo vyše 1700 spokojných klientov. Pridajte sa k úspešným. Kontaktujte nás - sme tu pre Vás.