Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 


„Muži iniciujú a dobývajú, ženy selektujú." Odveký rituál zvádzania... . Aj keď ženy možno baliť kdekoľvek, sú isté miesta, kde sa to doslova žiada a očakáva. Patria medzi ne bary, diskotéky, kaviarne a reštaurácie, ak máme spomenúť tie „najobohranejšie“. Lepšie sa vám preto bude loviť v čajovniach, knižnici, internetovej kaviarni, na koncerte či večierkoch. I keď sú to miesta s vysokým výskytom žien a dievčat, baľte ženy radšej na neobvyklých miestach, pretože tam to nečakajú a vy môžete využiť moment prekvapenia.

Na vašej strane je aj fakt, že ju skôr odchytíte osamote a vyhnete sa tak manévrom zbavujúcich vás prítomnosti jej priateliek. Zámienka na zoznámenie môže byť skutočne akákoľvek. Je dobré ak skúsite vynechať nadviazanie rozhovoru debatou o počasí, jej krásnych očiach a láske na prvý pohľad. Inak sa vašej fantázii medze nekladú, čím originálnejšie, tým lepšie. Ak vám skutočne nič nenapadne, skúste to úprimnosťou. Veď na čo chodiť okolo horúcej kaše, aspoň si nemusí lámať hlavu o čo vám ide a kedy jej to konečne poviete. Hlavne žiadne obavy - ženy nehryzú. Aj keby vám zoznámenie nevyšlo, je na svete ešte mnoho a mnoho miliónov žien, ktorých srdce je zatiaľ voľné. Stačí sa len obzrieť. Poznajte svoju cenu – Vy ste muž, máte výsadu a právo osloviť a získať ktorúkoľvek ženu na tejto planéte.

Limity a hranice – si stanovujete len Vy sami !“ 

Openerś je úvodné oslovenie mužov smerom k ženám, s cieľom nadviazania ďalšej sociálnej interakcie. Je len prvým krokom. Ale, bez oslovenia nie je vzťah, bez oslovenia, nie je sex. Rozvíjajte umenie komunikácie, to je jedným z nástrojov, ktorými na začiatku budovania mužsko-ženskej interakcie“ disponujete. Tí, ktorí sú výreční a zhovorčiví, odvážni a kreatívni si oslovenia a komunikáciu so ženami užívajú spontánne. Dobrá správa znie: „..dá sa to naučiť.“ Cestou je PRAX v teréne (dennom a nočnom živote). Street Game & Club Game.. 

Pekné dievča môžeme stretnúť a následne osloviť skutočne kdekoľvek a kedykoľvek. Avšak len v máloktorých prípadoch sa muži odvážia neznámu krásku skutočne osloviť (dôvod: strach z oslovenia a odmietnutia tzv. Approach anxiety), nie to ešte dať sa s ňou do reči alebo nebodaj zájsť s ňou na drink. V inom prípade ju možno aj daný muž osloví, no žena ho razantne pošle kade ľahšie, kvôli napr. malej sebaistote či roztrasenému hlasu a hlúpostiam, ktoré tára. V nasledujúcich štyroch bodoch by sme Vám chceli dať malý „návod“ ako osloviť ženu a zvýšiť jej záujem o Vás: 

  • Vaše prvé slová musia mať ten správny chlapský prízvuk, žena z nich nesmie vycítiť strach alebo nedajbože nízke sebavedomie. Pretože ženy sa okamžite po oslovení rozhodujú či opätujú náklonnosť mužovi - teda Vám. Jej vnútorný systém Vás behom krátkej chvíle vyhodnocuje a vynáša verdikt: máte šancu , alebo nie
  • Ako vyplýva z napísaného vyššie, nesmiete sa zbytočne stresovať a naopak musíte sa snažiť byť čo najviac uvoľnený a sebaistý i keď samozrejme určité napätie tam môže byť. Skôr než oslovíte ženu uvedomte si dôležitú vec – zoznamovanie je len obyčajná HRA (Game) a ak to nevyjde s touto svet sa nezrúti. Okolo behá milión ďalších žien. Vašou úlohou v tejto hre je slečnu v prvom rade zaujať a docieliť to, aby žena na Vás nezabudla hneď v ten večer a nezaradila Vás do skupiny mužov, ktorí sú „obyčajní“ a jej ľahostajní.
  • Buďte zábavný, originálny a zaujmite cieľ. Ako pozdrav nepoužívajte samotné simply otázky typu: „Nejdeš si zatancovať?“, „Dala by si si drink?“. Odpoved na ne je
    väčšinou pre ňu jednoduchá a priama: NIE. Skúste ju však napríklad osloviť vetou: „Máš rada tequilu sunrise pre jej chuť či farbu ?
  • Na niektoré ženy neplatia komplimenty ale skôr tzv. negy. NEG je niečo medzi komplimentom a žartovnou urážkou a má za úlohu rozosmiať i zároveň trošku podkopať sebavedomie ženy. Negy musíte vyslovovať s nadhľadom, šarmom a hlavnetónom aby dotyčná pochopila, že sa jedná o žartovnú narážku. Dávajte si však pozor aby ste dámu neurazili a nepokazili si celkový dojem zo zoznámenia. Ak to nevyjde hneď po prvom pokuse, „hrajte“ ďalej a nebojte sa oslovovať ďalšie ženy. Vezmite si poučenie z chýb, ktoré robíte a o nejaký čas Vám oslovovania zaručene problém robiť nebudú. Opäť našťastie platí: uvedené sa dá naučiť !“ Pre inšpiráciu prinášame 33 oslovení, príbehov i rutín. Pozor - nie je dôležité ani tak to, ČO hovoríte ako to, AKO to poviete  Oslovenia - openerś:

 

1. Hey, ...na sekundu, ...potrebujem poznať ženský názor. Kto dnes klame viac ...
2. Mám sesternicu ktorá je mladšia a má chuť nechať si na šiju vytetovať meno priateľa. Myslíš ...
3. Videla si tie 2 dievčatá pre podnikom ? Pobili sa kôli jednému chlapíkovi...
4. Máš rada krby ? Noo. Myslím to .. tlejúci ohen, praskanie dreva...
5. Sakra. Vyzeráš skurvene dobre. Kolko uctujes chlapom za sex ...?“
6. Ako dlho to tam nosíš...  ?“ (niťový opener)
7. ...myslíš, že sa farbou pleti sa dá zistiť IQ u žien ? 
8. Ospravedlňujem sa, že tak so zanietením pozerám, ...ale vyzeráš ako niekto, koho by som mal poznať .-)
9. Zoznámime sa teraz bližšie, alebo budeme pokračovať vo flirtovaní na diaľku ?
10. Môžem mať tú výsadu a česť, sedieť vedľa Teba ?
11. Vyhral som cenu za najlepšiu baliacu hlášku. Chceš ju počuť ? „..Ahoj .-)“
12. Dovoľ, ..je čas sa zoznámiť...
13. Si tá vyvolená, pre ktorú som držal toto voľné miesto...
14. Tvoj úsmev je ako slnečná žiara...
15. Bože, ...aká si rozkošná
16. Čo si hovoril Ou, myslel som, že hovoríš na mňa...
33 openerov a rutín pre oslovenie ženy
17. Boh musel byť v dobrej nálade v den, kedy sme sa stretli...
18. Si ten dôvod, ...prečo sa chlapi zamilovávajú .-)
19. Máš vo svojom živote miesto pre nového priateľa ?
20. Vieš, nie som len zaujímavý chlapík, mám tiež zaujímavé telo .. .-)
21. Čo je nutné urobiť, aby si bola moja...
22. Včera sa mi o Tebe zdalo,... chceš aby sa uvedené stalo skutočnosťou ?“
23. Mala by si byť niekoho žena...
24. ...ak sa neukáže,... môžem ho nahradiť .-)
25. Snažil som sa stretnúť osobu ako Ty, celé hodiny ...
26. Bojujem s nutkaním, ...urobiť Ťa najšťastnejšou ženou na svete .-)
27. Hey, môj otec hovorí, že ak nebudem mať rande tento víkend, dá ma na adopciu.. .-)
28. ..zo všetkých typov priatelstiev, uprednostňujem najviac tie sexuálne .-)
29. Dnes je Tvoj šťastný deň, ...pretože som voľný .-)
30. Buď odlišná, ..povedz áno
31. Zvolili sme si Ťa za najroztomilejšiu ženu“ tu. A hlavnou cenou, ...som JA .-)
32. Hey, ...stratil som sa tu. Ktorým smerom sa ide k Tebe domov ? .-)
33. Nevies ake vino sa hodi k bielemu mäsu ?“ Dnes chystám perfektnú večeru..

Autori projektu SEDUCTION.SK patria v Slovenskej a Českej republike medzi najúspešnejších vzťahových poradcov a inštruktorov. Spoločne s partnerským projektom SVADENIZEN.cz pôsobiacim v Česku a Rakúsku, tak vytvárajú silné partnerstvo, orientované na klientov vo viacerých európskych krajinách. Počas mnohoročnej praxe, vypracovali účinné prístupy a techniky z oblasti sociálnej dynamiky (osobného rozvoja, zvádzania, partnerských vzťahov a milostného života), - aplikovateľné predovšetkým na európske podmienky. 

Autori projektu Škola zvádzania Elite od r. 2009 úspešne odovzdávajú nadobudnuté skúsenosti a zručnosti ďalším mužom, v rámci pravidelne organizovaných školení - kurzov, tréningov, seminárov, coachingu a vzťahového poradenstva. Ich pozitívne úspechy, tak spoločne s nimi zdieľa množstvo mužov - nielen zo Slovenskej a Českej republiky, ale aj zahraničia. Viac informácii o projekte, nájdete na našich stránkach: www.seduction.sk

kurzy zvadzania prihlasenie termíny

 

Škola zvádzania Elite
Bratislava - Brno - Praha
Poradenstvo-Kurzy-Školenia

InfoLinka: +421 905 485 153
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Website: www.seduction.sk

Ako Vám osobne môžeme pomoct

Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, milostného a vzťahového rozvoja. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vzťahov, sociálnej dynamiky, milostného života a osobného rastu. Od roku 2010 naše kurzy, školenia a semináre absolvovalo vyše 1700 spokojných klientov. Pridajte sa k úspešným. Kontaktujte nás - sme tu pre Vás.