Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 


Prišiel čas, kedy majú muži možnosť stať sa skutočnými, pravými mužmi. Svet takýchto mužov potrebuje, ženy po nich túžia a usilovne ich hľadajú. Jediné čo ženy v tejto oblasti chcú, je aby sa muži opäť stali mužmi. Popracovali na svojom seba-vedomí. Uvedomili si, že "ja som tá cena". Jediné po čom muži „v tejto oblasti“ túžia, je aby sa stali pravými, zdravo sebavedomými chlapmi. Bohužial v súčasnej spoločnosti sa neraz pojem „pravého mužstva“ (ja som tá cena, poznám svoju hodnotu ako muž), berie skreslene. Knihy a média dnešnej doby hovoria, že muži nemajú robiť to či ono a majú byť takí alebo onakí. Pravda je, že skutoční muži, ktorí stoja pevne vo svojom mužstve“ - môžu robiť všetko, po čom túžia !

Jeden muž-absolvent BootCampu pre mužov nám pred troma rokmi napísal: „Celý život som chcel byť mužom. Roky som strávil v zamestnaní, mám partnerku, postavil som dom, zasadil strom a splodil syna i dcéru. Stretnutie s Vami, mi však zmenilo život. Poprvé v živote som porozumel a prijal, čo to znamená byť pravým mužom s hodnotou a ako sa takým mužom stať. Vďaka..“

Sme sociálne bytosti - je preto našou prirodzenosťou vytvárať partnerstvá a intímne vzťahy. Mnoho mužov s ktorými sme sa za tie roky stretli nám priblížilo svoje osobné príbehy, svoje najintímnejšie výpovede. Mnohí chlapi prežívajú v dnešnej dobe krízu osobnej identity spätej s rolou muža. Mnoho mužov sa priznalo, že sa bojí vstupovať do plnohodnotných vzťahov so ženami. Stretli sme na druhej strane aj množstvo žien. Žien, ktoré (rovnako ako muži) hladali svojho spriazneného partnera. Dlho, neraz bezúspešne napriek svojej kráse, atraktivite a sympatickej povahe... .

A to je dostatočný dôvod na to, aby sme napísali túto knihu. Pri príprave tejto knihy sme starostlivo vyberali témy a písali kapitoly, ktoré sme považovali za dôležité zverejniť - pravdivo. Pravda života je tvrdá. Pravda Ťa však vyslobodí, aby si sa mohol stať mužom, akým Ťa svet stvoril. V tomto zmätenom svete existujú niektoré základné princípy, ktoré Ti môžu pomôcť stať sa ním. Vieme, že existujú princípy, ktoré Ti začnú pomáhať meniť Tvoj osobný život. Priemerní muži sú spokojní s tym, čo majú. Neuvedomujú si, že nežijú svoj život naplno. Vzťahy mužov a žien neraz pripomínajú boj. Tak muž, ako aj žena používajú v tomto boji zbrane, s cieľom získania moci, prevahy či výhod jedného nad druhým. V súboji medzi mužmi a ženami, muži neraz využívajú svoje peniaze, zatiaľ čo ženy často používajú sex.

Tvoj život - Tvoja voľba. The Game is on !“ Genius loci - výzva na zmenu - „...nesmiete lipnúť na spôsobe života, ktorý ste si naplánovali a nalinkovali. Musíte sa ho naučiť občas prijať v takej podobe, v akej k nám prichádza. Život je progres .... a neustála zmena.“

Posledné roky nášho života (mňa osobne a mojich kolegov z projektu SEDUCTION.SK) sme strávili v kontakte s veľkým množstvom mužov. Osobne, pracovne, kamarátsky či profesne. Boli sme svedkami toho, ako u množstva z nich dochádzalo v ich životoch k radikálnym premenám – vo chvíli, keď definitívne porozumeli tomu - čo znamená byť MUŽOM. Ako muži musíme porozumieť a prijať to, že život stvoril muža a ženu ako jedinečné bytosti, ktoré sú si ako ľudia v mnohom podobní, - ale ktorí sa od seba zároveň aj nesmierne líšia. Muži a ženy boli stvorení k naplneniu rôznych úloh a rolí vo svojich životoch. Na druhe strane - práve tieto odlišnosti / ich nepochopenie / - spôsobuje v ich vzájomných životoch a vzťahoch mnohé ťažkosti.

Muži sa musia naučiť jednať so svojou jedinečnou povahou muža. Rovnako tak sa musia naučiť a porozumieť povahe jedinečnosti ženy. Mnohí muži však nerozpoznajú ani svoju vlastnú jedinečnosť - povahy muža. Muži si neraz sťažujú, že nerozumejú ženám, ... ale často jednoducho nerozumejú ani sami sebe. Pokial ženám ako muži nerozumieme, potom o nich aj nesprávne usudzujeme a nesprávne s nimi jednáme. To následne vytvára nepokoj, nepochopenie, hnev či osamelosť v živote mnohých mužov. Koľkokrát som sa stretol v živote s mužmi, ktorí ma kontaktovali o radu, poradenstvo, koučing, konzultáciu...

Mnohokrát som zosmutnel nad ich neschopnosťou, vidieť, alebo chápať fakt, že ich životy plynú nenaplnene. Schopnosť postaviť sa problémom, zmeniť veci, vymaniť sa zo zväzujúcich pút, prebrať zodpovednosť, iniciatívu, odvahu muža ... Ak muži príjmu túto pravdu, nájdu slobodu. Muži s ktorými som rozprával, toho mohli v živote tolko dokázať, a mohli sa vyhnúť tolkým bolestiam a sklamaniam, ...len keby porozumeli zákonom mužsko-ženského sveta. Každý muž musí podporiť svoje myšlienky činmi. Nestačí len premýšlať, či komunikovať o veciach - potrebuje ho tiež potvrdiť gestom, slovom, dotykom... čímkolvek.

Možno ste sa vo svojom živote stretli s vetou: „..za úspechom každého úspešného muža, treba hľadaž aj ženu.“ Na uvedenom výroku je pravdy v tom, že ak má pri sebe muž ženu-partnerku, ktorá ho nabíja pozitívne, vo vonkajšom svete dokáže rozvinúť to najlepšie v sebe. A naopak - nesmierne veľa krát som v živote stretával mužov, ktorí doslova bojovali na dvoch frontoch - tam vonku“, ako aj v súkromí s nesprávnymi ženami -partnerkami. Strata času, strata vlastného života. Každý z nás dostáva od života po narodení približne 28.000 dní (75 rokov). Ak ste teraz vo veku 25 rokov, minuli ste si približne tretinu života. Tí starší ešte viac...

Dnešok je jediný deň, ktorý máš. Včerajšok je preč. Zajtrajšok tu ešte nie je. Všetko čo máš, je dnešok. Jednaj ! Ži svoj život muža naplno !

Prijatie zmeny. Nežite v minulosti. Ak prijdeš vo svojom živote o financie, pochovaj to. Rovanko tak to platí o Tvojich investíciach do mŕtvych vzťahov a neperspektívnych žien. Pred niekolkými rokmi som poznal muža, ktorého opustila životná partnerka. S iným mužom. Miloval ju. Investoval do nej. Jeho investícia sa však nevrátila ...žil teda so „smrťou.“ Postupne, časom ...odstránil všetko, čo jej patrilo a spájalo sa s nou. Po rokoch som ho stretol opät. S krásnou, atraktívnou ženou. Žil naplno svoj nový život. Nikdy, nikdy sa nevzdávaj. Pochovaj svoje minulé neúspechy - ale nie výzvy života, ktoré Ta stretávajú !

Investuj svoj čas do ľudí, ktorí Ťa inšpirujú a motivujú. Investuj do ľudí, ktorí majú výsledky. Investuj svoj talent do oblastí, ktoré Ťa priťahujú, bavia a prinášajú lákavé výzvy. Železo sa ostrí železom“ Podľa tohto príslovia, sa máš obklopovať ľuďmi, ktorí ostrím svojej mysli a charakteru, budú ostriť Tvoju mysel a charakter. Nebuď oklamaní ľuďmi, ktorí len hovoria. Investuj do ľudí, korí budujú výsledky. Držte sa týchto základných pravidiel a múdrostí a Váš osobný, profesný i partnerský život nadobudne iný rozmer. Nemá zmysel utápať sa v sebaľútosti, minulosti, stroskotaných vzťahoch, stratených žien a nenaplnených plánoch.

Počíta sa len DNEŠOK. Všetko ostatné sú len molekuly Vašich spomienok – toho čo bolo a nikdy sa už nezopakuje. Radšej si dajte záväzok - TU a TERAZ prijmite ROZHODNUTIE - zmeniť svoj život. Krok po kroku - v každej oblasti Vášho života. Enjoy your Life. The Game is on !

kurzy zvadzania prihlasenie termíny

 

Škola zvádzania Elite
Bratislava - Brno - Praha
Poradenstvo-Kurzy-Školenia

InfoLinka: +421 905 485 153
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Website: www.seduction.sk

Ako Vám osobne môžeme pomoct

Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, milostného a vzťahového rozvoja. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vzťahov, sociálnej dynamiky, milostného života a osobného rastu. Od roku 2010 naše kurzy, školenia a semináre absolvovalo vyše 1700 spokojných klientov. Pridajte sa k úspešným. Kontaktujte nás - sme tu pre Vás.