Hľadáte knihu, ktorá by Vás zasvätila do tajomstva mužsko ženských vzťahov ? Táto kniha pod názvom "Umenie zvádzania" je skvelým návodom pre mužov každého veku. Podrobne opisuje umenie zvádzania, komunikácie, balenia, flirtu a milostného života. Krok po kroku tak máte možnosť nazrieť do tajov najpríťažlivejšći oblastí Adama a Evy", ale v modernom znení. Nechajte sa inšpirovať poznatkami z praxe zvodcov umelcov, ktorí v tejto knihe sprístupňujú svoje metódy, techniky a prístupy.

kniha umenie zvadzania ako zbalit babu

Ak ste aktívny lovec žien, hľadáte potešenie, zábavu, nové známosti, sex a vzrušenie. Nové kontakty, ženy, dievčatá môžte stretávať a zoznamovať sa takmer kdekolvek. Či už balíte a zvádzate pre potešenie v kluboch, baroch, diskotékach, alebo máte radšej dennú hru zvádzania žien, existujú isté princípy, ako ženy získavať. V tejto knihe Vám priblížime informácie a know how od oslovenia po sex. Ako ženy selektovať, ako ich osloviť, zaujať a dostať do postele. Sprievodca a návod pre úspešných zvodcov.

kniha ebook ako zbalit zenu na sex

Umenie internetového zvádzania a zoznamovania je dnes fenoménom, bez ktorého sa sotva kto stretne. Mnoho mužov aj žien hľadá lásku, vzťahy, sex či priateľstvá práve na sieťach a internetových zoznamkách. Dnes však nestačí mať len obyčajný profil, notebook a dúfať, že žena snov sa mi ozve. To mohlo fungovať tak pred desiatimi rokmi. Dnes je doba online. Tomu sa treba prispôsobiť, pokial chcete získať ženu a svojich snov práve na internetových zoznamkách a sociálnych online sieťach. 

kniha ako zbalit online hra

Kniha "Mužský princíp" je kniha, ktorá sa dotýka každého muža. Jej cieľom je inšpirovať mužov k tomu, aby prebrali život do vlastných rúk. Povzbudiť, poukázať na minulosť, zacieliť na súčasnosť a budúcnosť. Psychológia mužského princípu v praxi života prináša veľa pozitívneho. Nie vždy je však po ruke návod na to, ako byť ako muž spokojný, šťastný, úspešný a vyrovnaný. Táto kniha chce dodať odvahy všetkým mužom, ktorí sa vydali na pravdivú, ale aj trnistú cestu životom. Inšpirujte sa knihou pravého muža.  

kniha muzsky princip alfa male

Umenie milostného života je najpríťažlivejšou oblasťou mužov aj žien. Celý život sa učíme, fungujeme vo vzťahoch a to aj tých milostných. Nie vždy však investujeme úsilie aj do zlepšenia svojich milostných a sexuálnych zručností. Muži aj ženy toto umenie rozvíjajú v praxi, skôr systémom pokus a omyl. Muži a ženy v dlhoročných vzťahoch, takisto neraz takpovediac doslova ustrnú na vavrínoch. Prestanú byť hraví, kreatívni a zvedaví. V milostnom živote to nasledne vedie k stereotypom, zabijakom vzťahov.

kniha sex super sex

Umenie internetového zvádzania a zoznamovania je dnes fenoménom, bez ktorého sa sotva kto stretne. MNoho mužov aj žien hľadá lásku, vzťahy, sex či priateľstvá práve na sieťach a internetových zoznamkách. Dnes však nestačí mať len obyčajný profil, notebook a dúfať, že žena snov sa mi ozve. To mohlo fungovať tak pred desiatimi rokmi. Dnes je doba online. Tomu sa treba prispôsobiť, pokial chcete získať ženu a svojich snov práve na internetových zoznamkách a sociálnych online sieťach. 

nlp audio mp3 download

How To Pick Up Women is the men's ultimate guide to everything you ever needed to know about how to pick up women, this book covers everything from how to present yourself so women will feel comfortable enough to talk to you, to where to take them on dates all the way through to the number way to seal the deal and get that second date. Plus boat loads of very useful handy tips and tricks to get women to notice you. Plus this book features a little known secret of how to get that woman of your seduction.

ebook how to seduce girls pick up

Darčekové  kupóny sú skvelý nástroj na to, obdarovať svojich priatelov, známych či kolegov netradičným darčekom. Sú tu na to, aby poskytli obdarovanému možnosť vybrať si kurz, školenie, či iný produkt z našej ponuky podľa vlastného výberu. Obdarovaný tak získa nielen zážitky, vedomosti, know how pre samotnú prax, ale aj skvelé pocity, nové kontakty, zážitky a Bonusy na viac. Neváhajte preto - kontaktujte nás, spoločne nájdeme riešenie pre Vás aj obdarovaných. Vieme, že budete spokojní.

 

voucher kurzy zazitky

kurzy zvadzania prihlasenie termíny

 

Škola zvádzania Elite
Bratislava - Brno - Praha
Poradenstvo-Kurzy-Školenia

InfoLinka: +421 948 004 222
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Website: www.seduction.sk

Ako Vám osobne môžeme pomoct

Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, milostného a vzťahového rozvoja. Poskytujeme poradenstvo, koučing a vzdelávanie v oblasti mužsko ženských vzťahov, sociálnej dynamiky, milostného života a osobného rastu. Od roku 2010 naše kurzy, školenia a semináre absolvovalo vyše 2500 spokojných klientov. Pridajte sa k úspešným. Kontaktujte nás - sme tu pre Vás.