Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 


Keď som po prvykrát pred rokmi vykročil na cestu učenia toho, ako mám správne pristupovať k aktívnemu zoznamovaniu sa so ženami, uvedomil som si, že stojím pred niekoľkými prelomovými oblasťami - ktorým musím nevyhnutne čeliť ak sa chcem stať skutočným „Umelcom v zvádzaní.“ Dôkladné zvládnutie týchto oblastí - je alfou a omegou umenia zvádzania. Poďme sa teda pozrieť na uvedené oblasti, rozoberme si ich na drobné a to všetko s jediným podstatným účelom – zvládnuť ich, naučiť sa ich a ovládnuť ich. Na to aby si pochopil čo mám na mysli, musím na začiatok definovať jeden ústredný pojem: „AHA moment“.

ako zbalit zenu na sex

„AHA moment“ je moment, pred ktorým stojí každý z nás, keď musí urobiť niečo, aby sa dostal o krok vpred, alebo sa posunul v osobnom vývoji na vyššiu úroveň. Uvediem príklad: Ak si so ženou a Tvoja konverzácia je perfektná, tak iste budeš chcieť, aby sa váš vzťah dostal ďalej – na úroveň fyzického kontaktu. Viem, že väčšina mužov si nie je istá, ako tento krok urobiť - ako sa posunúť do ďalšej fázy vzťahu. Alebo poďme na ďalší príklad: Vídaš sa so ženou, s ktorou by si sa rád zoznámil.

Vtedy stojíš pred rozhodnutím, či podídeš k nej a povieš: „Ahoj.“ - alebo to kôli strachu jednoducho v sexe nedokážeš uvolniť a užiť si to. Toto sú tie – AHA momenty, ktoré sú potrebné k tomu – aby si sa posúval a rástol v umení sociálnej dynamiky ďalej. Ak ich neprekonáš, ...zostaneš stagnovať. Poznám napríklad chalana, ktorý sa neprestajne zoznamuje s novými babami. Musím povedať, že ženy sú celkom rady, keď sa im prvýkrát prihovorí. Stále si s nimi dohodne rande - a potom si ich privedie k sebe domov. Ale stále, keď sa s nimi pokúsi o intímne zblíženie, ženy vstanú a povedia – prepáč, ale je čas odísť. A poznám i ďalšieho chalana, ktorý sa zoznámi so ženou kdekoľvek pôjdeme, alebo kdekoľvek sme.

Ženy ho skutočne milujú. Smejú sa, žartujú s ním, ale on sa nikdy neodváži vypýtať si od nich telefónne číslo - takže nikdy nemá so žiadnou z nich žiadne rande. Problém s „AHA momentom“ je problémom, ktorý od muža VŽDY vyžaduje, aby - PREVZAL INICIATÍVU a AKTIVITU - urobil niečo, kde začne čeliť situácii, že bude ženou ODMIETNUTÝ. Áno, sú to presne spomínané situácie - pristúpiť k žene a povedať jej ahoj, spýtať sa, či by s tebou nešla na rande, alebo pokus pobozkať ju, atď. Vo všetkých týchto situáciách MUSÍ muž prejsť cez AHA milník, kde je - zdôrazním to ešte raz - nutne vystavený možnosti BYŤ ODMIETNUTÝ. Toto pôsobí na väčšinu mužov tak, že sa pre „to“ ani vôbec o nič nepokúsia.

Ak sú Ti tieto slová blízke, táto kniha je pre Teba. V knihe získaš informácie o tom, ako prekonať strach z oslovenia, ako prevziať iniciatívu pri zoznamovaní sa, ako získať kontakt na vytúženú ženu či dievča a aj to ako správne postupovať, keď ju už zbalíš a chceš dostať do postele. Krok po kroku: „Od oslovenia po Sex“.

Cena knihy:  10,- eur / eBOOK

objednat kupit produkt

kurzy zvadzania prihlasenie termíny

 

Škola zvádzania Elite
Bratislava - Brno - Praha
Poradenstvo-Kurzy-Školenia

InfoLinka: +421 905 485 153
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Website: www.seduction.sk

Ako Vám osobne môžeme pomoct

Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, milostného a vzťahového rozvoja. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vzťahov, sociálnej dynamiky, milostného života a osobného rastu. Od roku 2010 naše kurzy, školenia a semináre absolvovalo vyše 1700 spokojných klientov. Pridajte sa k úspešným. Kontaktujte nás - sme tu pre Vás.