Chcete zlepšiť kvalitu svojho života ? Byť viac spokojnejší, sebavedomejší a pokojnejší ? Chceli by ste v náročných situáciách konať energicky ? Tiež sa Vám stáva, že potrebujete na niekoho urobiť dojem a pritom ani nemáte odvahu, aby ste ho oslovili ? Chcete sa do niečoho pustiť, ale bráni Vám vnútorný hlas, ktorý Vám našepkáva, že to nedokážete a len sa zosmiešníte ? Denne sa stretávate so skutočnosťou, že niekto menej atraktívny než vy ide neustále dopredu, zatiaľ čo vy stojíte na mieste ? Máte väčšiu schopnosť ako tí, ktorí vám šéfujú, a nedokážete s tým nič urobiť ... ?"

Dobrá správa je - svoju myseľ dokážete pozitívne naprogramovať !

Pozitívne naprogramovaná myseľ je kľúčom k úspechu v mnohých oblastiach života. Rozhoduje o tom, koľko môžeme zarábať, ako sa dokážeme radovať, zodpovedá za kvalitu vzťahov s inými ľuďmi i budovania vyťahov so ženami. Má vplyv na to, aké situácie, ľudí a veci priťahujeme do svojho života. Výzvy, ktoré prináša život v súčasnom svete, v nás vzbudzujú pocity menejcennosti. Pritom 85% úspechu spočíva v schopnosti získať si druhé, presvedčiť ich a okúzliť. Titul "Silné sebavedomie" pomohol už množstvu mužov. Pri počúvaní tohto audio MP3 programovania mysle postupne preškolíte svoju myseľ tak, aby ste nielen nadobudli zdravé sebavedomie, ale aj zvládali lepšie stress, vedeli sa aktívnejšie sústrediť, posilniť svoje kladné vlastnosti a byť v kontakte s inými pozitívnejší, atraktívnejší a bohatší.

Cieľom je, aby ste postupne zlepšili svoj život a boli opäť šťastnejší a spokojnejší vo svojom osobnom, kariérnom či partnerskom živote ! Zdravé a silné sebavedomie je tiež základom úspechu v medziľudskej interakcii. V kontakte so ženami - v oblasti sociálnej dynamiky - je sebavedomie jedným z najhlavnejším atribútov toho, či u žien úspech máte, alebo nie. Preto - zvýšenie Vášho sebavedomia má nespočetné množstvo prínosov, čo sa týka osobného, partnerského, spoločenského, ale i kariérneho života.

Prostredníctvom tejto MP3 audio nahrávy sa dozviete najúčinnejší spôsob, ako si môžete zvýšiť svoje sebavedomie, spokojnosť, vnútornú aktivitu, pozitivizmus. Pripravte sa však na to, že budeme rezať do živého, pretože nízke sebavedomie a pozitivizmus je ako vírus.Výsledkom tejto zákernej choroby je fakt, že až 95% mužov i žien vo svojom živote neuveriteľne trpí. Každý deň - prežívajú strach, pocit menejcennosti, úzkosti a mnohé ďalšie negatívne emócie. Tento katastrofálny stav však nevznikol z ničoho nič. Tieto semienka postupne rastú až vyrastú do celkom kvalitných negatívnych presvedčení.Niet sa potom čomu čudovať, že sme presvedčení, že nie sme dosť dobrí. Očakávame prehru, keď hovoríme - toto nedokážem. Dokonca neuznávame svoj vzhľad, keď hovoríme - dnes vyzerám zle.

nlp audio trening

Neveríme si v kontakte napriklad s atraktínou a príťažlivou ženou, keď tvrdíme - na ňu nemám.... . Dosaďte si teda akékoľvek svoje negatívne presvedčenie... Sebavedomie je však v prvom rade o tom že sme si vedomí samého seba, veď to je dokonca napísané aj priamo v tom slove SEBA + VEDOMIE. Ak naozaj chceme byť sebavedomí, potom jednoducho potrebujeme poznať svoje plusy aj mínusy. Svoje talenty, ale aj svoje strachy. Sebavedomie je o tom, že poznáš svoju hodnotu, bez ohľadu na to čo o tebe povie tvoj šéf, kamarát či neznáma žena.

Prostredníctvom nášho CD / MP3 motivačnej nahrávky budete mať možnosť v sebe zasiať a postupne v denno dennom kontakte (prostredníctvom počúvania nahrávky) budovať silné základy "Vašej osobnej ceny" - zdravého a silného sebavedomia a pozitivizmu. Aby ste dosiahli vo Vašom živote všetko, čo si zaumienite, mali by ste jasne poznať Vašu osobnú hodnotu. Minulosť odhoďte za hlavu a netrápte sa nad Vašimi neúspechmi. To, čo zmeniť môžete je Vaša prítomnosť a od nej odvíjajúca sa budúcnosť.

To, že určité veci Vám doteraz nešli neznamená, že sa Vám nevydaria nabudúce. Je to na Vás a pamätajte, že všetko sa odvíja od Vás, Vašeho myslenia a činov. Zabudnite na obmedzujúce myšlienky. Ak si myslíte, že niečo neviete alebo nedokážete, tak Vás to len brzdí vo Vašom rozvoji. Ak si zvyknete na neustále kritizovanie samých seba, Vaše sebavedomie nemá šancu zväčšovať sa, tak s tým prestaňte. Rešpektuje sa a chváľte sa. Rozhodne si uvedomte, čo vlastne od života chcete a očakávate a držte sa ho. To, že máte vo Vašom živote jasný cieľ Vám dodá energiu a určí smer, akým máte kráčať.

Všetci sme zažili a aj zažijeme určité neúspechy, čo sa týka osobného, partnerského alebo pracovného života. Chyby treba akceptovať a rátať s nimi - to platí aj pri učení sa umeniu zvádzania a sociálnej dynamiky. Chyby odstraňujeme prostredníctvom praxe - napr. v komunikácii s inými. Preto - pracujte na Vašich konverzačných schopnostiach. Mnohí majú problémy ísť na stretnutia, konverzovať a nadväzovať nové kontakty a priateľstvá s neznámymi ženami či mužmi. Tým, že pravidelne odmietate kontakt s novými ľuďmi sa Vám Vaše sebavedomie nezväčšuje, ale môže sa dokonca zmenšovať, ak začnete o svojich konverzačných schopnostiach pochybovať. A preto komunikujte všade, kde len môžete.

Učte sa od expertov v danom obore - ak nie ste jedným z tých šťastlivcov, ktorým bolo odmalička do hlavy vštepovaná myšlienka, že sa môžete stať a byť čímkoľvek si zaumienite, tak by ste si mali nájsť expertov, čo sa týka zlepšovania a preprogramovania pozitívnej mysle. Spojte sa s pozitívnymi ľuďmi. Snažte sa skamarátiť sa s ľuďmi, ktorí myslia pozitívne, ktorí môžu obohatiť Váš život a ktorí Vám hovoria, že dokázať sa dá všetko, len treba chcieť. Snažte sa vyzerať čo najlepšie - je to jednoduché. Ak vyzeráte dobre, tak sa aj dobre cítite. Ak sa dobre cítite, vyžaruje z Vás pozitívna energia. Teším sa na stretnutie s Vami pri tejto MP3 audio nahrávke.

Audio nahávka obsahuje:
/3O min. audio / MP3 formát + BONUS /eKNIHU - NLP v praxi/
Cena motivačnej nahrávky: 10,- Eur

Teraz máte jedinečnú príležitosť - nadobudnúť vysoko účinné vedomosti a zručnosti vďaka unikátnemu audio tréningu a programu z oblasti osobného rozvoja pod názvom „Pozitívna myseľ"

 

nlp audio mp3

Cena knihy:  10,- eur / eBOOK

objednat kupit produkt

kurzy zvadzania prihlasenie termíny

 

Škola zvádzania Elite
Bratislava - Brno - Praha
Poradenstvo-Kurzy-Školenia

InfoLinka: +421 905 485 153
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Website: www.seduction.sk

Ako Vám osobne môžeme pomoct

Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, milostného a vzťahového rozvoja. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vzťahov, sociálnej dynamiky, milostného života a osobného rastu. Od roku 2010 naše kurzy, školenia a semináre absolvovalo vyše 1700 spokojných klientov. Pridajte sa k úspešným. Kontaktujte nás - sme tu pre Vás.