Darujte svojmu blízkemu, kolegovi, kamarátovi či partnerovi poradenstvo, kurz či školenie na mieru podľa jeho potrieb - ako darček. Darčekové poukážky ktoré máme pre Vás v ponuke, sú časovo otvorené a obdarovaný tak má možnosť vybrať si jemu vyhovujúci termín z bohatej ponuky kurzov. Nedarujete len praktické školenie orientované na prax života - darujete zároveň pozitívny zážitok a emóciu, ktorá v darovanom pretrvá.

Každý z nás je jedinečný. Má vlastné túžby, predstavy, sny a priania. Každého z nás poteší niečo iné. Vedieť ich odhaliť a pretransformovať do správneho darčeka nie je vždy jednoduché. Pokiaľ aj vy plánujete obdarovať svojich blízkych, priatelov, kamarátov, kolegov či partnerov, no nemáte predstavu, čo by ich mohlo potešiť, alebo naopak, chcete im dať voľnú ruku pri výbere, pomôžeme vám vyriešiť obe situácie. Darčekové poukážky na služby a produkty Školy zvádzania Elite, Vám umožnia obdarovať a zároveň trafiť ten správny darček. Darujte darčekové poukážky v nominálnej hodnote podľa vášho výberu a poskytnite tak voľný výber darčeka podľa želania obdarovaného. Ako fungujú darčekové poukážky:

1. Kontaktujete nás. Vyberiete si konkrétny produkt či službu (poradenstvo, kurz, školenie atd.) z našej ponuky pre mužov alebo ženy, ktorý chcete darovať. Druhá možnosť je, že zakúpite univerzálny darčekový poukaz „Voucher“ ktorý oprávňuje majitela na výber produktu či služby podľa vlastného výberu.
2. Predmetný darčekový poukaz v želanej hodnote darujete ho oslávencovi.
3. Majiteľ poukazu (oslávenec), si u nás vyberie darček t.j. zážitok, kurz, školenie, poradenstvo atd. - v dobe do 6 mesiacov od vášho nákupu poukazu.

Dĺžka platnosti darčekových poukazov: Platnosť poukazu je štandardne 6 mesiacov. Doba uplatnenia darčekového kupónu sa dá po vzájomnej dohode predĺžiť. V rámci týchto 6-tich mesiacov môžete kedykoľvek čerpať objednané služby. Netradičné darčeky venované netradičnou formou budú prekvapením a potešením zároveň. Darujte svojim blízkym možnosť výberu. Poukážky na rozvojové, vzdelávacie a zážitkové darčeky od Školy zvádzania Elite sú optimálnym riešením. Ďalšie otázky ohľadne využitia darčekových poukážok vám radi zodpovieme e-mailom alebo telefonicky.

 objednat kupit produkt

darcekove poukazky voucher

kurzy zvadzania prihlasenie termíny

 

Škola zvádzania Elite
Bratislava - Brno - Praha
Poradenstvo-Kurzy-Školenia

InfoLinka: +421 905 485 153
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Website: www.seduction.sk

Ako Vám osobne môžeme pomoct

Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, milostného a vzťahového rozvoja. Poskytujeme odborné služby v oblasti mužsko ženských vzťahov, sociálnej dynamiky, milostného života a osobného rastu. Od roku 2010 naše kurzy, školenia a semináre absolvovalo vyše 1700 spokojných klientov. Pridajte sa k úspešným. Kontaktujte nás - sme tu pre Vás.