Referencie klientov | feedback účastníkov na kurzy, školenia a tréningy Školy zvádzania Elite


„To ako zbaliť, zaujať a zviesť ženu som sa snažil naučiť celé roky. Samozrejme, na začiatku som netušil, akým spôsobom byť v kontakte s opačným pohlavím úspešný. Krok po kroku som sa na vlastných chybách čosi naučil. Prišli prvé známosti, lásky, vzťahy... až do momentu, kedy sa so mnou rozišla moja posledná partnerka. Opäť som si začal klásť otázky, či sa v umení so ženami nedá zdokonaliť. Známy absolvoval kurz zvádzania v Škole zvádzania Elite v roku 2020. Keď mi spomenul pár metód, ktoré roky vďaka kurzu používal, veci mi začali dávať zmysel. A uvedomil som si, že bol vždy o krok akoby vpred. Povedal som si, že stačí. Kníh a rád mám ...investujem do seba viac. Dnes s odstupom roka môžem konštatovať, že sa mi život a pohlad naň radikálne zmenili. Dnes viem, ako na ženy .-) Mám novú priateľku a milenku v jednej osobe a som nesmierne vďačný tejto skúsenosti.“   Peter (28 r., Bratislava)

„BootCamp pre Mužov som absolvoval v roku 2018 apološne s dvoma kolegami, ako Novoročný darček .-) S predsavzatím, že do nového roka s novými skúsenosťami a znalosťami som sa vydal školenie absolvovať. Predstava bola, že sa niečo“ dozviem ...to bolo tak všetko. Výsledky predčili moje očakávania. Samozrejme, na začiatku je človek konfrontovaný s teóriou a praxou, o ktorej veľa nevie. Jasné, nie som žiaden panic. Musím však povedať, že kým som dovtedy bral zoznamovanie sa s dievčatami a ženami ako osudovú hru“ teraz už viem, že je to HRA ktorú mám z väčšej časti v réžii ja sám. To však z mojich holiek netuší .-) Vrelá vďaka, odporúčam všetkým mužom.“   Martin (25 r., BB)

      „Nikdy by som si netrúfal povedať, že to funguje ...absolvoval som „One on One“ systém školenia v roku 2017, pri ktorom som mal k dispozícii úspešného a skúseného lektora a kouča. Už len ten fakt, že máte pri sebe človeka, ktorý je v daný moment plne pri Vás, ktorý Vám pomáha, radí, inštruuje ...jednoducho že je tu na 100% bolo úžasné. Teoretické poznatky ktoré som hltal na školení, následne aplikácia do PRAXe. Pomer teória a prax bola 1:1. Mal som možnosť naučiť sa a zodpovedať si všetky otázky, ktoré ma pred príchodom na kurz trápili. Teda predovšetkým to, ako porozumieť lepšie ženám, žensko mužská psychológia, ako so ženami komunikovať, ako ženy s úspechom oslovovať za bieleho dňa a tiež to, ako ich pozývať na rande. Vďaka 3 dňovému školeniu mám dnes krásnu a pohodovú priatelku.“   Juraj (34 r., Trenčín)

     „V rámci firemných benefitov sme som si mohol vybrať školenie osobného a kariérneho rozvoja podľa uváženia. Personalistka, ktorá bola mimochodom moja bývalá mi preposlala ponuku zo Seduction.sk. Vybral som si kurz osobnostného rozvoja a komunikácie. Predpokladal som, že pôjde o klasický kurz. Na moje prijemne prekvapenie sme sa stretli na terase centra, pri ranajkách a dobrej káve. Už medzi štyrmi očami sme sa s lektorom dohodli, že celý tréning sociálnej interakcie a komunikácie budeme cieliť na mužsko ženské vzťahy. Tak sa aj stalo. Počas dvoch dní som oslovil, stretol a získal kontakty a rozhovory od toľko zaujímavých dievčat a žien, ako som nestretol za posledné dva roky. Výsledok školenia – mobil plný telefonickýc kontaktov, stretnutia, rande ...a sex .-)   Viliam (26 r., Prievidza)

     „Môj životný príbeh bol nabitý rozchodmi a nespokojnosťou vo vzťahoch. Posledný vzťah z roku 2020 dokonca skončil rozvodom zo strany mojej bývalej. Opakoval sa scénar ...na začiatku bolo tam vela romantiky ..snažil som sa ako sa len dalo, len aby boli spokojné. Dnes viem, že dať žene totálny pocit uspokojenia“ nie je dobrá stratégia. Totiž na začiatku vzťahu to ženy aj oceňovali ...na začiatku. Ale veľmi rýchlo som zbadal, že tá moja dobrota, to že som bol milý ako muž, mal na ne čas, odložil som  kamošov a koníčky pre dobro vzťahu ...že sa to nakoniec obráti proti mne. Konkrétne – tie ženy si ma po istom čase prestávali akoby vážiť. Vysledok bol ten, že som bol milý, ale v ich očiach nepríťažlivý. Jasné že to v pár vzťahoch skončilo tak, že žena sa zahladela do svojho nového kolegu, alebo nového chlapa ktorý nebol romantický, ale bol viac ..ten nedostupný BadBoy. Až po absolvovaní kurzu vzťahov a vzťahového manažmentu som porozumel týmto zákonitostiam. Teda tomu, že jedna vec je ženu získať a druhá oveľa ťažšia je ...si ženu aj udržať. Dnes to už viem a s novou priatelkou mám šťastný vzťah .-)  Patrik (38 r., Martin)

      „Ahojte, podelím sa s vami o príjemný zážitok s chalanmi zo školy zvádzania z leta 2018. Bol som na beánií vysokých škôl, celkom fajn akcia len málo HB 9. Jednú s kamoškou som si vyhliadol, prišiel som tam s kámošom, dal mierný direct opener a hneď sa chytili, kamaráta sa bavil s mojím targetom, zatiaľ som hral nice guya na kamarátku. Target, medzičasom si u mňa zvýšil hodnotu, že má 20 rokov a je profesionálna testitka (zaujímavé ako DHV funguje aj na chlapov) z ničoho nič pozvala na na drink a potom po čase zdrhla s kamoškou. Došiel za mnou spolužiak, že jeho kamoš je dosť opitý, že či ho môžem hodiť domov, tak ja že hej, a cestou k autu som získal číslo o jednej HB 8 asi za 30 sekund. Ešte pred rokom by som bol strašne šťastný, prišlo mi to teraz už tak mi to je vlastne málo. Aj som včera zvažoval, či sa jej ozvem a keď už som bol naklonený, že nie, tak napísala ona :) Mám rád ženy, ktoré vedia, čo chcú. Dnes sa možno stretneme, uvidím, lebo som sa už sľúbil na Michalovú párty, kde určite pôjdem! Možno sa jej potom ozvem... No a tá HB 10? potom som stretol jej kamarátku, HB 7, a tak sme išli k baru, pozval som ju na minerálku, chcela ísť tancovať, ale mne sa skôr chcelo kvalifikovať ju :) otázkami, že čím si výnimočná mi odpovedala, že má dobrú postavu, no tak ja, že ešte v čom si, že má dobré prsia. Tak jej vravím, že zatvor oči. Zavrela, tak som ju chytil za kozy :) Trošku sa nahnevala, tak som jej povedal, že ich má fakt dobré a potom sa zapýrila. Dal som jej dobrý tanec, nažhavil ju a odišiel. Potrebujem, aby targetu povedala, že "ó, ten bol super, nemali sme ísť vtedy do šatne, mali sme s ním byť celý večer" Už sa teším, ako ďalší týždeň stretnem target v škole :)“   Daniel (22 r., Bratislava)

„Keď som v roku 2019 našiel na internete školu zvádzania a balenia, hned ma jej ponuka zaujala. Bol som v daný čas single chlap, bez stálej známosti ...proste som si užíval život a holky .-) Víkendy trávené v uliciach, na diskotékach ...cítil som však, že nie vždy dokážem príležitosti premeniť na góly. Myslím tým to, že mnohé ženy ktoré som stretol aj ked som dokázal s nimi pokecať a zabaviť sa, na sex alebo krátkodobé vzťahy sa mi podarilo zbaliť len niektoré. Chcelo to zlepšiť HRU. Takže, ked som využil ponuku ...absolvoval kurz zvádzania v Dennom aj Nočnom živote (DayGame a Nightgame) a musím povedať ...že od toho víkendu sa moja hra v teréne zlepšila o sto percent. Výsledkom je moja spokojnosť, vedomie že môžem zbaliť ovela viac žien, nové vzťahy a diár plný kontaktov dievčatá .-)   Ivan (23r., Košice)

pick up artist muzi bratislava

Nie sme ŠKOLA v tradičnom slova zmysle – žiadna siahlodlhá teória, knihy, domáce úlohy, písomky, ťaháky, teória ktorá vám do života nič neprinesie. Presný opak. Lektori a tréneri z projektu SEDUCTION.sk Vás učia zážitkom a PRAXI. Vlastný príbeh, vlastný návod, vlastnú znalosť toho ako zbaliť ženu zaručene nikdy nezabudnete a viete ju hocikedy použiť a zopakovať. Prepracovaný, otestovaný a najmä fungujúci systém nadobudnutia zručností balenia a sexuálneho majstrovstva okúsilo od roku 2010 vyše 1200 mužov a žien. Všetci z nich Vám dosvedčia, že mnohokrát nebolo jednoduché sa premôcť a v priebehu kurzu prekročiť svoje hranice, obmedzujúce presvedčenia aj nezdravé ego. Ale stálo im to za to. Preto, ak ste jeden z mužov, ktorý chce od života viac. Vitajte v projekte SEDUCTION.SK

"Opísať zážitky všetkých našich absolventov kurzov zvádzania by stvorilo knihu hrubšiu ako Biblia. Bola by poučná, vzrušujúca, ale pre Vás nepoužiteľná. Žiaden z príbehov nezopakujete, ani nenapodobníte. Pritom schopnosť upútať, zviesť a zbaliť ženu je vlastná každému mužovi."

Asi to, že ste tu, nebude úplná náhoda. Nebude to ani osud. Ale určite to bude šanca. Šanca konečne dostať od života to, čo si zaslúžite a čo ste si doteraz pravdepodobne mysleli, že sa dostáva iba krásnym chlapom, celebritám či boháčom. Chceš byť mužom, ktorý je prirodzene atraktívny a zručný v kontakte s opačným pohlavím. Pravidelne dopĺňanie arzenálu praktickými zručnostami, technikami, prístupmi od oslovenia po vzťah. Sme jediná škola zvádzania na Slovensku, ktorá prináša mužom pocit víťazstva, keď vlastnými schopnosťami dokáže zviesť ženu. Náš produkt nie je informácia, náš produkt je emócia, t.j. schopnosti získané z emočne nabitých zážitkov so skutočnými ženami. Kombináciou zahraničného know-how a mnohoročných skúseností na Slovensku sme pomohli stovkám mužov splniť si svoje sny. Títo absolventi sú živým dôkazom, že to, čo SEDUCTION.sk učí funguje a pomáha v skutočnom živote. Pripojte sa k úspešným mužom - získajte od života Maximum !

škola zvádzania - umenie zvádzaniazvádzaj ženu - ako zbaliť - ako zvádzat - ako zviesť - seduction - seduction school - kurz zvádzania - zvádzanie - pick up artist - sex coaching - zoznamenie - rande - predohra - bozkavanie - sex milovanie - trening zvádzania - kurz školenie - vztah - balenie - zoznámenie

Príbehy o úspechu kurzy zvádzania

kurzy zvadzania prihlasenie termíny

 

Škola zvádzania Elite
Bratislava - Brno - Praha
Poradenstvo-Kurzy-Školenia

InfoLinka: +421 948 004 222
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Website: www.seduction.sk

Ako Vám osobne môžeme pomoct

Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, milostného a vzťahového rozvoja. Poskytujeme poradenstvo, koučing a vzdelávanie v oblasti mužsko ženských vzťahov, sociálnej dynamiky, milostného života a osobného rastu. Od roku 2010 naše kurzy, školenia a semináre absolvovalo vyše 2500 spokojných klientov. Pridajte sa k úspešným. Kontaktujte nás - sme tu pre Vás.