FAQ | najčastejšie otázky


 
Ako si vybrať školu zvádzania
Na trhu je dnes mnoho ponúk služieb a produktov (predovšetkým z oblasti "online marketingu"), ktoré "ZARUČENE" :) zlepšia vaše zvodcovské, komunikačné či milostné schopnosti. Pri výbere tej pravej ponuky si však určite preverte pravosť referencií a históriu, či služby, kurzy alebo zázračne  ponúkané online produkty skutočne pomáhajú, kto sú lektori a prečo túto prácu robia. Prečítať si pár knižiek v angličtine, preložiť ich a zbaliť jednu či dve baby na diskotéke určite kvalifikovaného experta schopného a ochotného pomôcť neurobí. Výber tej pravej služby či produktu na Váš problém, je ako výber auta – toto rozhodnutie a skúsenosť sa s Vami následne „povezie“ celý život. Preto, zvážte a starostlivo vyberajte.

Prečo nie sú kurzy zvádzania lacnejšie
Nie sú lacné v porovnaní s čím ? S akými ďalšími službami či produktmi porovnávate ich cenu ? Muži aj ženy míňajú stovky a tisíce eur na nehnuteľnosti, autá, vizáž, oblečenie, reštaurácie, fitnescentrá, rande a podobne.... a to všetko s podvedomým cieľom byť príťažlivý pre opačné pohlavie. Takto za zlomok všetkých týchto výdavkov na nepodstatné veci môžete mať okamžité výsledky a úspechy u žien. Z tohto pohľadu sú naše kurzy zvádzania skôr lacné. Samozrejme časť zručností a triky, ktoré sa na kurze naučíte sa dajú naučiť aj z kníh, videí, nahrávok, ale najmä tréningom. Keď však spočíta muž investície iba do tréningu v podobe času a výdavkov na trénovanie so ženami (drinky, jedlo, atď.), tieto ho stoja omnoho viac, ako základný kurz zvádzania. A to navyše s veľkým časovým oneskorením!

Nechcem baliť ženy, chcem si nájsť dlhodobú partnerku (zoznámenie)
Zvádzanie, flirt, umenie komunikácie a seba prezentácie neznamená baliť ženy ako na bežiacom páse. Vy sa rozhodujete, ktorú ženu chcete osloviť a čo s ňou chcete zažiť. Každá žena ocení, keď si ju muž vie získať, keď je pre ňu výzvou, keď vie, ako s ňou komunikovať a keď vie, ako jej porozumieť a uspokojiť ju. Toto všetko sa na našich kurzoch a školeniach naučíme.

Nepotrebujem sa učiť a napodobňovať ostatných. Chcem mať voj vlastný štýl
K vlastnému štýlu sa počas nášho kurzu dopracuje takmer každý účastník. Účastníci nedostanú od nás nič, čo by bolo proti ich presvedčeniu alebo hodnotám, nesnažíme sa ich preformátovať. Naopak - necháme vystúpiť to najlepšie, čo v nich je a len pomôžeme odstrániť ich slabé stránky. Nie sme fabrika na pick-up artistov (baličov žien), z ktorých každý je klon. U nás každý absolvent má svoj prirodzený štýl, charizmu a čaro.

Úspechu u žien sa predsa nedá naučiť. Buď je to v tebe alebo nie
Naši absolventi, ale aj príklady najznámejších zvádzačov vo svete dokazujú pravý opak. Umeniu zvádzania sa rýchlo dokáže naučiť každý, dokonca aj hendikepovaný jedinec. Takmer polovica našich absolventov sú manažéri, obchodníci či IT špecialisti, ktorí nemajú nízke sebavedomie a nechýbajú im ani sociálne zručnosti. Preto u všetkých našich klientov je po kurze pokrok badatelný a výrazný.

Nie je učenie zvádzania, zoznamovania či flirtovania nezvyčajné ?
Dnešná spoločnosť je nastavená na dominanciu žien pri nadväzovaní vzťahov – sú to ony, ktoré dovolia mužom s nimi rozprávať, ich bozkávať, prípadne s nimi intímne zdieľať chvíle. Nevidíme nič "čudné" na tom, aby sa sily v „boji pohlaví“ vyrovnali a muži boli schopní byť rovnocennými partnermi v komunikácií a vzťahoch so ženami.

Prečo by mi mal pomôcť práve kurz od Škola zvádzania Elite
Naše postupy, metódy, ukážky a praktické manévre sú rokmi overené a napriek tomu, že ich neustále aktualizujeme a inovujeme, stále si zachovávajú a zvyšujú svoju účinnosť u žien. Takisto referencie našich absolventov dokazujú, že naše úsilie nie je márne a všetky sľúbené výsledky dodržíme. V prípade nespokojnosti garantujeme sto percentnú garanciu vrátenia peňazí. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

Aké sú dôsledky ženskej prevahy nad mužmi ? Samy ženy tvrdia:
1. Dnešní muži sú málo mužskí - tzv. „skutočných“ mužov (alfa chlapov) je dnes akosi málo
2. Muži majú nedostatok sebavedomia, ženy chcú silnejších, sebavedomejších chlapov
3. Ženy samy trpia svojou dominanciou, lebo si nemôžu nájsť rovnocenného partnera
4. Ženy sú rady obdivované a zvádzané - akurát k tomu potrebujú odvážnejšich mužov
5. Muži trpia evolučne zakoreneným strachom z odmietnutia (krásnymi, atraktívnymi ženami)

Čo projekt "Škola balenia a zvádzania" presne ponúka
Projekt oslovuje predovšetkým mužov (ale aj ženy). Je cielený na oblasť osobného rozvoja, sociálnej dynamiky, datingu, zoznamovania sa, zvádzania, moderného životného štýlu, milostného života a vzťahov. Prezentovaný je formou vzdelávania a zážitkového učenia - t.j. odborného poradenstva, kurzov, seminárov, tréningov a workshopov. Určený je všetkým, ktorí partnera hľadajú, či partnera majú, - chcú sa však ďalej vzdelávať, byť zručnejší, sebavedomejší, úspešnejší a atraktívnejší - chcú si jednoducho zmeniť či skvalitniť svoj osobný, partnerský alebo milenecký život.

Projekt Škola zvádzania je cielený na ponuku služieb predovšetkým v oblastiach
- školiaca činnosť (kurzy, školenia, tréningy a workshopy...)
- poradenská činnosť (individuálne, párové a skupinové konzultácie, coaching a poradenstvo)
- zážitková oblasť (eventy a pobyty, zoznamky, mužsko ženské encounter skupiny...)

Kvalita od Školy zvádzania Elite
Ak hľadáte najlepší pomer kvality a ceny na slovenskom a českom trhu - ste na tej najlepšej adrese. Bezkonkurenčne. Naša filozofia smerom k Vám a je charakterizovaná piatimi atribútmi - promtnosťou, jedinečnosťou, odbornosťou, klientskou podporou a cenou. V rámci slovenského a českého trhu patríme medzi TOP lídrov v danej oblasti - dlhoročné skúsenosti, medzinárodná spolupráca (PUABOOTCAMP.DE a SVADENIZEN.CZ), kvalitný tím lektorov a vzťahových koučov, či odborná garancia sú len niektorými dôvodmi, prečo si čoraz viac klientov volí práve Akadémiu balenia. Vychádzame z teoretickej a praktickej spolupráce z etablovaných európskych a amerických škôl podobného zamerania. Kvalitu podporuje aj to - že ako jediný v Slovenskej republike sme členom medzinárodnej asociácie vzťahových poradcov a koučov - IDCA.

Ako prebiehajú kurzy, školenia a semináre
Všetky kurzy a semináre sú zostavované tak, aby priniesli účastníkom nielen možnosť získania nových teoretických vedomostí, ale predovšetkým - do pretavenia naučeného, do praxe samotnej. Znamená to, že všetko čo sa naši klienti na školeniach naučia, majú možnosť okamžite aj otestovať priamo v praxi / teréne v spolupráci s našimi vzťahovými trénermi a poradcami. Samotnej praxi pripisujeme veľký význam - vieme, že jeden praktický príklad vypovie viac, ako "100 strán textu odbornej knihy." Semináre a kurzy prebiehajú zväčša v malom počte účastníkov - cielom je zameranie sa na individuálne požiadavky a potreby jednotlivých klientov pri seminároch. Preto neotvárame kurzy väčšie ako 5 účastníkov / 1 lektor. V rámci väčšiny školení sa naši klienti stretnú s min. 2-3 lektormi - tak majú možnosť absorbovať viacero trénerských a lektorských prístupov. Tomu, komu nevyhovuje väčšia skupina - ponúkame možnosť vysoko individuálnych kurzov 1 účastník / 1-2 lektori. Od začiatku našich školení sme vyškolili niekoľko stoviek absolventov - ich pozitívne reakcie sú našimi najlepšími referenciami pri Vašom rozhodovaní.

Aká je cena kurzov a seminárov
Ceny všetky ponúkaných programov (poradenstvo, kurzy, školenia, zážitkové eventy a pobyty"...) sú veľmi priaznivé a môže si ich dovoliť každý, - kto oceňuje tento typ investície. Ide o TOP investíciu do seba - do vlastného seba-rozvoja. Z osobných skúseností vieme, že sa Vám to v ďalšom živote niekoľkonásobne vráti. Potvrdzujú to naši frekventanti a absolventi. Mnohí sa vracajú a využívajú naše služby opätovne, či odporúčajú svojich priatelov, známych či partnerov. To je pre nás tá najlepšia reklama - Vaše úspechy a radosť z osobného a partnerského života.

Stornácia objednaného školenia či semináru
Každý klient slobodne, zopovedne a svedomito na začiatku sám zvažuje, či ponúkané predmetné školenie absolvovať chce. V prípade zahájenia predmetného kurzu, poplatok za školenie nie je možné so spätnou platnosťou stornovať (vrátenie financií).

Kto sú poradcovia, lektori a inštruktori
Sú to dynamickí a duchom mladí ľudia, ktorí v osobnom a profesnom živote pôsobia v rôznych spoločenských oblastiach (psychológia, sociológia, poradenstvo, terapia, pedagogika, manažment, životný a vzťahový koučing, vzdelávanie, IT). Každý jeden z nás v tíme má chuť aktívne osobnostne rásť, učiť a odovzdávať poznatky iným.

Pojmy ako spoločenská dynamika a Pick Up sa na stránkach často používajú. Čo znamenajú
Spoločenská dynamika je v súčasnosti etablovaný pojem pre dynamický, spoločensko vedný odbor. Jeho súčasťou je aj tzv. Pick Up. Jedná sa o oblasť spájajúcu osobný rozvoj jedinca s umením sociálnej interakcie. Okrem iného teda aj o umenie zvádzania, úspešného zoznamovania sa, datingu a vzťahov. Ide o oblasť relatívne mladú. Ešte pred nedávnom sa spájalo s tajným umením" undegroundovej komunity zvodcov v USA. Ide o praktické a overené prístupy, do ktorých sú z celosvetového hľadiska zasvätených už tisíce mužov i žien. Má svoje jasné špecifiká, algorytmy, jasné pravidlá a prístupy. To úžasné na tom celom je, že sa to môže NAUČIŤ a APLIKOVAŤ to vo svojom živote naozaj KAŽDÝ ! Každý bez ohľadu na vek či sociálny status, môže byť v sociálnej interakcii pre iných ľudí úspešnejší, príťažlivejší a atraktívnejší. Uvedené platí tak pre Váš osobný, partnerský i profesný život."

Čo naši klienti a absolventi získavajú
Všetci naši klienti - účastníci a absolventi coachingu, kurzov a seminárov získavajú veľa - rast a osobný rozvoj, poznatky a zážitky priamo aplikovateľné v PRAXI. Jedná sa o jedinečné vzdelávanie a know-how, ktoré v tuzemských podmienkach nenachádza konkurenciu. Toho sme si v projekte Škola zvádzania | Seduction.sk plne vedomí a preto dokážeme na všetky nami ponúkané kurzy a školenia poskytnúť exklusívnu garanciu - 100% vrátenie nadobudnutých vedomostí (informujte sa). Doposiaľ túto garanciu využilo: 0 absolventov.

ako zbalit babu rychlo

kurzy zvadzania prihlasenie termíny

 

Škola zvádzania Elite
Bratislava - Brno - Praha
Poradenstvo-Kurzy-Školenia

InfoLinka: +421 948 004 222
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Website: www.seduction.sk

Ako Vám osobne môžeme pomoct

Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, milostného a vzťahového rozvoja. Poskytujeme poradenstvo, koučing a vzdelávanie v oblasti mužsko ženských vzťahov, sociálnej dynamiky, milostného života a osobného rastu. Od roku 2010 naše kurzy, školenia a semináre absolvovalo vyše 2500 spokojných klientov. Pridajte sa k úspešným. Kontaktujte nás - sme tu pre Vás.