Partnership program | ponuka aktívnej spolupráce


    Fascinuje Vás oblasť sociálnej dynamiky, zoznamiek, vzťahov, komunikácie, sveta mužsko-ženskej interakcie, psychológie, osobnostného rozvoja či vzdelávania ? Máte nové, inšpiratívne nápady a myšlienky ? Ste komunikatívny, viete nadväzovať nové známosti a chcete sa v tomto umení aj naďalej zdokonalovať ? Máte chuť spoznávať zaujímavých ľudí a zažiť pri tom množstvo zábavy ? Hľadáte lukratívnu spoluprácu, partnerstvo či dream job ...?“

Hľadáme touto cestou dynamických spolupracovníkov a firemných partnerov, pre ktorých sa zábava stane poslaním. Sme otvorený všetkému novému a neprebádanému. Vaše podnety a návrhy oceníme. Využite ponuku rastu, sebazdokonaľovania a doposiaľ nepoznaných možností. Pridajte sa k tímu a zažiarte. Enjoy your Life !"

Škola Zvádzania Elite | Seduction.sk
PUA TRAINING - " How to Pick Up Women " - PUA BOOTCAMP
BRATISLAVA - BRNO - KOŠICE - WIEN - PRAHA
Phone: + 0421 948 004 222

spolupraca kurzy skolenia seminare

 

kurzy zvadzania prihlasenie termíny

 

Škola zvádzania Elite
Bratislava - Brno - Praha
Poradenstvo-Kurzy-Školenia

InfoLinka: +421 948 004 222
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Website: www.seduction.sk

Ako Vám osobne môžeme pomoct

Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, milostného a vzťahového rozvoja. Poskytujeme poradenstvo, koučing a vzdelávanie v oblasti mužsko ženských vzťahov, sociálnej dynamiky, milostného života a osobného rastu. Od roku 2010 naše kurzy, školenia a semináre absolvovalo vyše 2500 spokojných klientov. Pridajte sa k úspešným. Kontaktujte nás - sme tu pre Vás.