Profil a identita spoločnosti  |  Škola zvádzania Elite |  SEDUCTION.SK


     Sme najstaršia a najznámejšia Škola zvádzania v Českej aj Slovenskej republike. Počas viac ako 10 ročnej histórie projektu SEDUCTION.SK, spoločnosť realizovala niekoľko stoviek kurzov, školení, seminárov či koučingových sedení. Viac ako 2200 spokojných absolventov sú našou najlepšou referenciou. Ako jediný v Slovenskej a Českej republike sme členmi medzinárodnej asociácie vzťahových poradcov a koučov - IDCA. Tím skúsených koučov, inštruktorov a školitelov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti sebarozvoja, zoznamovania, psychológie, zvádzania a sexuálneho poradenstva sú pripravení individuálne posunúť svoje vedomosti a skúsenosti absolventom našich kurzov.

     Škola Zvádzania Elite | SEDUCTION.sk bola založená v roku 2010 a od založenia sa jej činnosť sústreďovala predovšetkým na oblasť osobnostného a vzťahového rozvoja a vzdelávania - pre mužov a ženy. Počas existencie spoločnosti sa aktivity v oblasti poradenstva a vzťahového koučingu (Dating Coaching) postupne rozšírili o celú škálu služieb – kurzy, školenia, semináre, workshopy a konferencie.

     Kvalitatívna fáza rozvoja, znamenala expanziu z lokálneho pôsobenia na regionálne, neskôr na celoslovenské, aktuálne zastrešuje prostredníctvom svojich partnerov aj aktivity v krajinách: Česká republika, Rakúsko a Nemecko. Od roku 2010 sa spoločnosť zameriava najmä na organizovanie vzdelávacích aktivít pre jednotlivcov, tímy, ale aj firmy (tímbildingové aktivity). Spoločnosť má v ponuke svojich služieb širokú škálu vzdelávacích programov a projektov pre rozličné cieľové skupiny – mužov a ženy. Škola zvádzania realizuje predovšetkým:

      - konzultačnú, odborno poradenskú a školiacu činnosť
- vykonáva osvetovú, informačnú, propagačnú a edičnú činnosť v oblasti mužsko ženských vzťahov, sociálnej dynamiky, poradenstva, koučingu
- organizuje kurz, vzdelávacie a výcvikové programy, tréningy, semináre, odborné stretnutia a iné podujatia v občianskej a odbornej komunitnej sfére
- sprostredkuváva vedenie, prispieva na rozvojové programy, vytvára projekty a ponúka odbornú pomoc pre mužov a ženy v oblasti vzťahov
- získava informácie o práci podobných organizácii doma a v zahraničí, nadväzuje kontakty a spolupracuje s medzinárodnými a národnými organizáciami
- spolupracuje a aktívne podporuje partnerské organizácie
- iné rozvojové, vzdelávacie a poradenské aktivity

      Pre svojich klientov poskytuje komplexné formy osobnostného a vzťahového rozvoja, ktoré sú zamerané predovšetkým na oblasť tzv. sociálnej dynamiky a Pick Up komunít, kurzy a školenia soft skills, jemných psycho sociálnych zručností zameraných na svet mužov a žien t.j. kurzy aktívneho zoznamovania, komunikácie, kurzy flirtu, kurzy komunikácie, NLP techniky, tréningy zvádzania a balenia žien, umenie milostného života a sexu. Vzdelávacie kurzy sú realizované ako plne praktické a priamo využitelné v praxi života.

    V jednotlivých moduloch a kurzoch sa kladie veľký dôraz na aktívne zapojenie všetkých účastníkov do procesu učenia sa prostredníctvom participatívných tréningových metód, simulovaných cvičení, rozvojových hier, riešení prípadových štúdií, konkrétnych prípadov, skupinových diskusií, hranie rolí a predovšetkým – PRAX v teréne. Všetky vzdelávacie projekty sú realizované v maximálnej spolupráci s klientom a na základe jeho špecifických požiadaviek. Všetky vzdelávacie služby sú zabezpečované lektormi, trénermi a koučami zo Školy zvádzania Elite. V tomto smere však spoločnosť spolupracuje aj s celou škálou externých odborných garantov, psycho sociálnych poradcov a lektorov, nielen na území celého Slovenska.

Ako zbalit zenu kurz balenia zvadzania

kurzy zvadzania prihlasenie termíny

 

Škola zvádzania Elite
Bratislava - Brno - Praha
Poradenstvo-Kurzy-Školenia

InfoLinka: +421 948 004 222
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Website: www.seduction.sk

Ako Vám osobne môžeme pomoct

Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, milostného a vzťahového rozvoja. Poskytujeme poradenstvo, koučing a vzdelávanie v oblasti mužsko ženských vzťahov, sociálnej dynamiky, milostného života a osobného rastu. Od roku 2010 naše kurzy, školenia a semináre absolvovalo vyše 2500 spokojných klientov. Pridajte sa k úspešným. Kontaktujte nás - sme tu pre Vás.